blank

Pats geriausias: iPhone 13 Pro Max

Kad ir ko jums reikėtų iš telefono, iPhone 13 Pro Max aplenkti būtų sunku. Šiuo metu tai yra aukščiausios klasės Apple telefonas, todėl jame rasite nuostabias kameras, didelį 120 Hz dažnio, 6.7 colių įstrižainės ekraną, gerokai patobulintą bateriją bei galingą AT15 procesorių. Tai tikrai nėra pigus pasirinkimas, tačiau jis patenkins bet kokius lūkesčius.

Biudžetinis: iPhone SE (2020)

Jeigu jums nėra reikalingi aukščiausios klasės parametrai ir norite nebrangaus Apple iPhone, kuris lengvai tilptų jūsų kišenėje – 2020-ųjų iPhone Special Edition gali būti idealus pasirinkimas. Telefono dizainas yra kone identiškas iPhone 8 – švelnus ir kompaktiškas. Ekrano įstrižainė siekia tik 4.7 colio, o iOS 14 sistemą maitina ne pats naujausias A13 Bionic procesorius.

Aukso viduriukas: iPhone 13

Tiems, kuriems kaina nėra labai svarbi, bet Pro Max modeliai atrodo nereikalingi – standartinis iPhone 13 turėtų būti pats saldžiausias pasirinkimas. Lyginant su senesniu iPhone 12, šis modelis pagerėjo visokeriopai. Vienas didžiausių pliusų yra patobulėjusi baterija – telefonu galėsite naudotis visą dieną be krovimo! Nors su šiuo modeliu ir negausite 120 Hz ekrano, jus vis tiek pasitiks ne mažiau galingas procesorius, nuostabios kameros ir puikus dizainas.

Kompaktiškas, bet galingas: iPhone 13 Mini

Savaime suprantama, kad iPhone SE kai kuriems gali pasirodyti per pigus ir mažas, o standartinis iPhone 13 – didelis ir brangus. Tokiu atveju, būtinai atkreipkite dėmesį į Apple iPhone 13 Mini! Tai yra pats pigiausias tryliktos serijos modelis, tačiau jame vis tiek rasite A15 Bionic procesorių, ergonomišką 5.4 colio įstrižainės ekraną, puikią bateriją bei naujausią dizainą.

Pigus, bet vis dar puikus: iPhone 11

Kadangi tai jau dviem serijomis senesnis modelis, iPhone 11 galima įsigyti ypatingai patraukliomis kainomis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti, bet nemėgsta nei Mini nei Special Edition versijų. Šiame modelyje naudojamas spartus A13 Bionic procesorius ir itin talpi baterija. Tačiau, amžių rodo greito krovimo funkcijos stoka bei 64 GB talpos baziniai modeliai.

Išmanieji telefonai dūžta itin lengvai

Kad ir kokį modelį šiame sąraše pasirinktumėte, galingi procesoriai, blizgančios medžiagos ir įbrėžimams atsparus stiklas lengvai dūžta vos telefonui nukritus ant žemės. Vienas efektyviausių būdų telefonui apsaugoti yra dėklas. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje TavoTel ir galėsite rinktis iš įvairių rūšių dėklų, ekrano apsaugų ir kitų priedų savo telefonui.

Užs. 97

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments