Erdvi palapinė

Palapinė keletą naktų atstos Jūsų lovą, todėl reikėtų pasirūpinti, kad poilsis būtų kaip įmanoma kokybiškesnis. Logiška, kad patogiau miegosis didesnėje palapinėje, tačiau visgi siūlome įvertinti ir tai, ar stovyklavietėje bus pakankamai vietos jai pastatyti, o Jūs nesiruošiate su visais daiktais leistis į žygį. Tuomet galima pagalvoti apie komfortą – jį užtikrins erdvūs prieangiai ir papildomi priedai, tokie kaip čiužiniai, miegmaišiai ir pagalvėlės. Jei labai pasistengsite, naktys gamtoje mažai kuo skirsis nuo Jūsų namų.

Turistiniai baldai

Jei nesate tikri, ar stovyklavietėje bus kur patogiai atsisėsti, verčiau apsidrausti ir kartu su savimi pasiimti keletą kėdžių ir staliuką. Tuomet būsite tikri, kad vakare prie laužo galėsite patogiai įsitaisyti. Specialiai tokioms išvykoms pritaikyti baldai yra kompaktiški ir lengvai susilankstantys, taigi jiems tikrai atrasite vietos savo bagažinėje. Tarp jų rasite ir specialiai vaikams pritaikytų modelių – jei keliausite kartu su atžalomis, tokia kėdutė Jums neabejotinai pravers.

Grilio priedai

Leisdami laiką gamtoje, dažniausiai neapsieiname be grilio patiekalų – jei ir Jūs planuojate į savo išvykos meniu įtraukti tokį maistą, įsitikinkite, kad su savimi pasiėmėte visus svarbiausius atributus. Patikrinkite, ar turėsite su kuo uždegti ugnį ir ant ko kepti pasirinktus produktus – nors daugeliu atveju gamtoje galima išsisukti kūrybiškai, tikriausiai nesinorėtų, kad tuščias skrandis taptų nesėkmės priežastimi. Tiek grilio įrangą, tiek jai skirtus priedus galite įsigyti čia.

Patogi apranga ir avalynė

Nors atrodo savaime suprantama, kad be batų ir rūbų į šią išvyką nevyksite, labai svarbu juos priderinti ir prie būsimo oro, ir prie laukiančių veiklų. Pasidomėkite prognozėmis ir pabandykite paskaičiuoti, kiek skirtingų komplektų Jums reikės. Jei keliausite automobiliu, įsidėkite ir papildomų drabužių, kurie pravers, jei netikėtai sušlapsite ar sulysite. Žinoma, su savimi tikrai nereikia temptis viso lagamino, tačiau jei pasiruošite visoms galimoms situacijoms, net ir subjurę orai nuotaikos Jums nesugadins.

Priemonės nuo vabzdžių

Tai – tikrai nedidelis ir lengvai pamirštamas pirkinys, kuris užtikrins maksimalų komfortą. Jei nenorite po savaitgalio išvykos sugrįžti su įkandimų žymėmis, o vakarais, užuot kovoję su įkyriais vabzdžiais, norite jaukiai pabendrauti su namiškiais, šias priemones įtraukite į būtiniausiųjų sąrašą. Tam tiks lempos, purškikliai, lipnios gaudyklės ar bet kokie kiti efektyvūs gaminiai. Jei gamtoje būsite kelias dienas, pasirūpinkite keliais skirtingais variantais – bent vienas iš jų tikrai bus veiksmingas.

Biotualetas

Didesnėse stovyklavietėse lauko tualetai dažniausiai būna įrengti, tačiau jeigu planuojate poilsiauti laukinėje gamtoje ar pasirinkote tokią vietą, iki kurios teks nemažai pavažiuoti, toks gaminys bus labai naudingas. Šiuo metu prekyboje galima rasti kompaktiškų, puikiai kelionėms pritaikytų biotualetų. Tiek juos, tiek kitus turizmo reikmenis siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – šioje svetainėje prekes įsigysite itin gera kaina.

Apsirūpinę visais šiais atributais, galėsite būti tikri, kad padarėte viską, kad Jūsų savaitgalio išvyka būtų pakankamai patogi ir smagi. Nepamirškite su savimi pasiimti ir geros nuotaikos – tuomet bet kokie nesklandumai bus daug lengviau įveikiami.

Užs. 512

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie