blank

Norint džiaugtis ne tik funkcionaliu, bet ir jaukiu svetainės kambariu, dažniausiai į pagalbą pasitelkiame smulkesnius interjero akcentus, tokius kaip spalvingos pagalvės ar minkštas kilimas. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog yra dar vienas ypatingą svarbą turintis svetainės akcentas, kuris rūpinasi tiek šio kambario funkcionalumu, tiek jaukumu. Tai – svetainės apšvietimas. Tad kaip nesuklysti ir svetainės erdvėse suformuoti praktiškas ir estetiškai patrauklias apšvietimo sistemas? Kokie šviestuvai svetainei suteikia jaukumo? Ir kokie šviestuvai nesudėtingai pasirūpina poilsio zonos funkcionalumu?

Pagrindinį svetainės apšvietimą formuojantys pakabinami šviestuvai

Norint suformuoti kokybišką bei pakankamai galingą pagrindinį svetainės apšvietimą, viena iš galimybių –  pakabinamų šviestuvų kategorijai priskiriami apšvietimo sprendimai. Jeigu svetainės erdvėse yra pakankamai aukštos lubos, tuomet pakabinami šviestuvai yra labiau nei sveikintinas pasirinkimas.

Pakabinamų šviestuvų asortimente rasite ne tik skirtingų stilių, formų bei korpusų pakabinamus šviestuvus, bet ir ypatingai taupius pakabinamų LED šviestuvų variantus. Tokio tipo šviestuvai aukštas lubas turinčiomis patalpoms suteikia išties originaliai sklindančios ir pakankamai stiprios šviesos efektą.

Žmonėms, kurie nori džiaugtis ne tik taupaus bei praktiško svetainės apšvietimo pranašumais, bet ir naujausias technologijas atspindinčiais sprendimais, rekomenduojama rinktis dimeriuojamus pakabinamus LED šviestuvus. Įsigijus tokio tipo novatorišką šviestuvą, specialaus pultelio pagalba galėsite reguliuoti svetainėje sklindančios šviesos atspalvį bei intensyvumą.

Lubiniai šviestuvai – idealus pasirinkimas žemų lubų patalpoms

Daugelis žmonių įsivaizduoja, jog lubiniai šviestuvai yra pakankamai banali apšvietimo idėja, kuri tikrai reikšmingai neprisideda prie interjero tobulinimo veiksnių. Visgi verta paminėti, jog lubinių šviestuvų asortimente galima rasti išties unikalius ir išskirtinius taškinių bei kryptinių šviestuvų tipus.

Taškiniai lubiniai šviestuvai puikiai tinka mažesnių erdvių svetainėms. Žinoma, tokio tipo šviestuvai negali pasigirti itin plačia šviesos sklaidos amplitude, tačiau svetainės lubas patobulinus ištisomis taškinių lubinių šviestuvų eilėmis sukuriamas išties nepriekaištingas ir labai originalus galutinis rezultatas.

Na o kryptiniai šviestuvai puikiai tinka tiek kuklesnėms, tiek itin erdvioms svetainių patalpoms. Kryptiniai šviestuvai idealiai atlieka pagrindinio kambario apšvietimo funkciją ir išties stebina unikaliomis dizaino savybėmis, kurios neabejotinai teigiamai pasitarnauja interjero tobulinimo atžvilgiu.

Norite jaukios atmosferos svetainėje? Nepamirškite papildomų šviestuvų

Nei viena pagrindinė svetainės apšvietimo sistema neužtikrins tokio jaukumo pojūčio, kokį gali suteikti papildomos svetainės apšvietimo priemonės. Jeigu Jus domina išties jaukus svetainės apšvietimas, tuomet pirmenybę visada teikite toršerams arba sieniniams šviestuvams.

 Reguliuojami, ilgo metalinio korpuso toršerai su medžiaginiu smėlio ar kitos šviesos spalvos gaubtu užtikrina maksimalų svetainės erdvių jaukumą ir akimirksniu sukuria užburiantį ramybės efektą. Na o sieniniai šviestuvai spinduliuoja santūrią šviesą ir subtiliai pabrėžia pačius svarbiausius svetainės akcentus, tokius kaip  dekoratyvinė siena, televizorius, baldų komplektas ar išskirtinis meno kūrinys.

Pasitelkiant į pagalbą įvairius šviestuvus nesudėtingai galite sukurti ypatingai jaukią aplinką net ir itin nykioje bei šaltumą transliuojančioje svetainės erdvėje. Taip pat tam tikrų šviestuvų dėka galite savo namų erdvėms suteikti itin natūralų, nevarginantį, tačiau pakankamai intensyvų šviesos efektą. Tad nusprendus atnaujinti ar šiek tiek patobulinti savo svetainės kambarį susikoncentruokite ne tik į naujus baldus, užuolaidas, išmaniąją techniką ar pagalvėles, bet ir į šio kambario apšvietimą. Nes būtent jis ir yra pagrindinė vertybė, kuri leidžia džiaugtis jaukios ir funkcionalios svetainės privilegijomis.

Užs. 239

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: