Medienos apdirbimo technologija, kilusi iš Japonijos

Kadangi degintą medieną yra ypač populiaru naudoti įvairiose Europos šalyse, daugelis  galvoja, kad kažkuri iš jų ir yra šios technologijos gimtinė. Vis dėlto, verta akcentuoti, kad šis medienos apdirbimo būdas yra kilęs iš Japonijos. Tai liudija ir originalūs šios technologijos pavadinimai – Yakisugi arba Shou sugi ban.

Kiekvienas projektas – be konkurencijos

Ne paslaptis, kad šiandien dauguma žmonių nori gyventi išskirtinėse, originaliose erdvėse ir dėlto to yra pasiruošę sumokėti itin didelius pinigus. Taigi, degintas medis yra puikus sprendimas norintiems originalumo – kiekvienas rezultatas yra unikalus ir vienetinis. Tad, jei reikalingos dailylentės ar lentos jūsų namų fasadui, interjerui, tvorai ar terasai be konkurencijos, akivaizdu, tai turėtų būti deginta mediena.

Tarnaus net 80 metų

Tik nedaugelis atkreipia dėmesį į faktą, kad degintas medis gali tarnauti net iki 80 metų. Taip yra todėl, kad deginta mediena padengiama specialia alyva, kuri užtikrina atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams – pradedant temperatūrų pokyčiais ir užbaigiant vabzdžiais, kone viskuo, kas galėtų pakenkti dailylentėms ar lentoms.

Šiuo būdu galima apdoroti įvairių rūšių medieną

Ne paslaptis ir tai, kad šiandien daugumai žmonių yra labai svarbu turėti pasirinkimo laisvę ir šis poreikis ypač pastebimas tuomet, kai kalbama apie namų kūrimą. Belieka tik pastebėti, kad deginta mediena tikrai suteiks jums galimybę rinktis – šiuo būdu apdirbama gali būti eglė, maumedis, kedras ir t.t.

Puikiai derės bet kokioje aplinkoje

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad pastatas, kurio fasadas bus puoštas degintos medienos lentomis ar dailylentėmis, puikiai atrodys bet kokioje – miesto, kaimo ar pušyno erdvėje.

Norite sužinoti dar daugiau svarbių faktų apie medienos deginimą? Spauskite https://degmeda.eu/lt/services/medienos-deginimas/.

Užs. 651

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie