Deimantai – geriausi moterų draugai, arba bent jau taip mėgdavo sakyti Marilyn Monroe. Vis dėlto XXI a. JAV mokslininkai įrodė, kad moterys jau nebe taip vertina brangakmenius, kaip tai darydavo praeito amžiaus damos. Šiais laikais deimantas simbolizuoja ištikimybę, amžinybę, tyrus, tvirtus ir tikrus jausmus, kuriuos geriausiai atspindi žiedai sužadėtuvėms. Tikima, kad su meile padovanotas toks žiedas savo šeimininkei atneš sėkmę, meilę bei laimę.

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Nors piršlybų žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausiais išlieka klasikiniai žiedai su vienu deimantu. Jei tai klasikinis sužadėtuvių žiedo modelis, tai deimantas yra vienas, jei žiedas turi daugiau briliantų, tokie žiedai jau yra laikomi moderniais.

Renkant žiedą merginai, būtina atsižvelgti į jo praktiškumą. Reikėtų įvertinti faktą, kad šį žiedą, Jūsų būsima žmona nešios visur ir visada, tad jis turi būti patogus, nekliūti už drabužių ir pan. Taip pat sakoma, kad piršlybų žiedas, turi derėti su vestuviniais žiedais, tad būtinai apgalvokite ir tai.

Deimanto dydis – nesvarbus. Juk svarbu pats pasipiršimo faktas. Kartais mažesnis akmenukas yra kur kas praktiškesnis nei didelis, kuris garantuotai visur ir visada klius, bus nepatogus (išskyrus atvejus, kai dizainas tikrai gerai apgalvotas ir sukurtas taip, kad žiedas būtų idealus nuolatiniam nešiojimui).

Atminkite, galbūt Jums sužadėtuvių žiedas atrodo tik eilinis blizgantis papuošalas, tačiau Jūsų išrinktajai jis yra itin svarbus ir laukiamas. Kiekviena mergina, ankščiau ar vėliau, tikisi sulaukti šio žiedelio iš savo mylimojo, kaip meilės ir amžino rūpesčio bei pasitikėjimo simbolio. Todėl nepagailėkite laiko ir pastangų išrinkti patį tinkamiausią ir širdžiai mieliausią papuošalą.

Kur pirkti piršlybų žiedą?

Jei norite niekuo neišsiskiriančio, paprasto žiedelio, jį galima įsigyti ir paprastoje juvelyrikos parduotuvėje, kurių galima rasti bet kuriame Lietuvos mieste. Tačiau jei tikrai norite pavergti moters širdį (dar kartą!), apgalvokite ir individualius dizainus, t. y. kurtus žiedus pagal užsakymą. Nevalia patikėti tokio svarbaus žiedo gamybos bet kam, tad čia jau reikėtų gerai paanalizuoti geriausių Lietuvos (o galbūt ir užsienio) juvelyrų darbus.

Jei norite, kad Jūsų dovanojamas sužadėtuvių žiedas būtų įmantresnio dizaino, galite pasirinkti juvelyro  kurtus modelius, kurie išsiskiria savo įmantriomis formomis, linijomis, o juos dažniausiai puošia kriaušės, emeraldo, princesės, markizės, ovalo ar kitų įdomių formų deimantai. Štai Vilniaus juvelyrikos parduotuvės „Indivi“ savininkė Darija Morozova teigia, kad išskirtiniai modeliai turėtų nustebinti tokias moteris, kurios mėgsta puoštis ir išsiskiria iš minios. Būtent tokiais atvejais būtina rinktis profesionalaus juvelyro paslaugas.

Sužadėtuvių žiedai: kaina

Ko gero, daugelis esame girdėję, kad tikras sužadėtuvių žiedas turi kainuoti tiek, kiek vyro 3 mėnesių atlyginimas. Tačiau tai posakis kilęs iš JAV, kurio lietuviai retai laikosi. Na, ir tai pilnai suprantama, kadangi mūsų ekonominiai rodikliai nėra tokie aukšti kaip amerikiečių. Eilinis Lietuvos gyventojas pagal dar 2018 metais atliktas apklausas teigė, kad yra pasiryžęs piršlybų žiedui išleisti iki 1000 eurų. Tačiau sužadėtuvių žiedas gali kainuoti tiek 100 eurų, tiek ir daugiau nei 5000 eurų.

Taip pat apklausos metu tuomet vyrai sakė, kad sužadėtuvių žiedas su deimantu – yra puiki investicija ateičiai. Nors verta paminėti, kad perkant tokį žiedą, nereikėtų galvoti apie investicijas, o tik apie meilę ir jausmus.

Na, o pabaigai, rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus Jūsų mylimoji mėgsta ir kokio stiliaus žiedas būtų jai tinkamiausias. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį!

Užs. 647

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie