blank

Niekam nėra paslaptis, jog šiuo metu pasaulis susiduria su gana opia maisto švaistymo problema. Ji itin prisimenama tuomet, kai kalbama apie daugybę pasaulio šalių kankinantį ir alinantį skurdą. Smagu, jog vis daugiau verslų su maisto švaistymu yra pasiryžę kovoti.

Būtent NE maisto švaistymui sako šviežiai įsikūręs startuolis Bitecatch. Apie šį projektą su mumis sutiko pasikalbėti vienas iš jo vadovų Tautvydas Kudrevičius.

Ketina parduoti tai, ko neparduoda maitinimosi įstaigos

T. Kudrevičius atkreipia dėmesį, jog daugybė maitinimosi įstaigų (restoranų, kavinių, valgyklų ir kt.) nesugeba parduoti visos savo paruoštos produkcijos. Pavyzdžiui, kavinė turi 100 bandelių ir per dieną parduoda tik 80, todėl 20 dažnu atveju tenka išmesti. Lygiai taip pat nutinka ir su restoranais, kurie, pavyzdžiui, siūlo dienos pietus. Juk naivu tikėtis, kad tikrai nupirks visus gaminius, todėl restoranai atsiduria sunkioje situacijoje – arba turi gaminti per mažai, arba per daug. Šioje vietoje pasitarnauti ketina naujoji Bitecatch platforma, kuri tokį maistą pasiūlys platesniam potencialių pirkėjų ratui, o pati produkcija kainuos kiek pigiau.

„Mūsų misija ir tikslas – pasirūpinti, kad produkcija nebūtų išmesta į šiukšlių dėžę. Todėl, jeigu restoranas ar kavinė patys nesugeba parduoti produkto, tą padarysime mes. Patys produktai bus pigesni, todėl juos įsigyti galės didesnis žmonių ratas. O maitinimosi įstaigos gaus daugiau pajamų. Juk geriau ne visa kaina, tačiau į kišenę, nei tiesiog negauti jokio pelno, tiesa“, – mintimis dalijasi T. Kudrevičius.

„Tuo pačiu noriu paminėti, kad esame universalūs. Galbūt kai kurie neturi intereso uždirbti papildomai, tačiau mielai maistą paaukotų. Mes čia taip pat padėsime. Jau esame užmezgę kontaktus su skurstantiems padedančiomis organizacijomis“, – pasakoja Bitecatch atstovas.

Dirbs ne tik su restoranais

Bitecatch ketina padėti tausoti ne tik kavinių, restoranų ar valgyklų maistą. T. Kudrevičiaus teigimu šis projektas bus kur kas universalesnis, kaip pavyzdį startuolio atstovas pamini ūkininkus.

„Pavyzdžiui, ketiname darbuotis ir su ūkininkais. Įsivaizduokite jiems lieka 100 tonų obuolių, nes derlius buvo didesnis nei planuota, o užsakovų nėra. Šioje vietoje mes tikrai padėsime produkciją realizuoti. Patikėkite – Bitecatch tikrai yra pakankamai universalūs“, – sako T. Kudrevičius.

Užs. 72

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: