Kuo išmanesni mobilieji yra kuriami – tuo greičiau jie genda. Žinoma, prie to daug prisideda ir tai, jog mobiliųjų ekranai labai dideli, tad dažniau krenta iš rankų, dūžta. Nors iphone remontas atliekamas gana greitai ir pigiai, tačiau visiškai suprantama, kad norisi kuo labiau apsaugoti telefoną, užtikrinti, kad jis kuo ilgiau tarnaus. Juolab, daugelis minimalius gedimus bando sutvarkyti patys. 

Pavyzdžiui, netinkamai atliktas iPhone 7 baterijos keitimas gali sukelti dar daugiau gedimų, kurių šalinimas vėliau jums kainuos kur kas daugiau. Ne tik pinigų, tačiau taip pat ir laiko.

Problemos, kurias sutvarkyti gali kiekvienas

Jeigu telefonas pradėjo labai lėtai veikti, tikėtina, kad atsirado gedimų, kurie susiję su operacine sistema. Pirmiausia siūlome atsisiųsti antivirusinę programą, kuri išvalo nereikalingus failus ir visus gali pagreitinti telefono funkcionalumą.  Jeigu tai nepadeda – tokiu atveju rekomenduojama atnaujinti gamyklinius duomenis. Nepamirškite, kad po atnaujinimo dings visa telefone esanti informacija. Būtinai ją išsisaugokite.

Greitai išsikraunanti telefono baterija nebūtinai reiškia, kad būtinas jos keitimas. Pirmiausia patikrinkite, ar fone nėra nuolatos įjungtų programėlių, kurioms reikia daug energijos, tačiau kurių nenaudojate. Taip pat sumažinkite ekrano ryškumą, rekomenduojama ištrinti tuos failus, kurie jums nėra aktualūs ir kuriems gali pat gali reikėti energijos.

Kada kreiptis į meistrus?

Visgi, ne visada problemų šalinimas savarankiškai yra sėkmingas. Pavyzdžiui, jokių būdu nebandykite pats pakeisti telefono ekrano. Dažnas išbando keitimo darbus savarankiškai. Atsisiunčia iš kinų stikliukus ir keičia. Deja, be tinkamos įrangos ir žinių – net ir iš kelių dešimčių kartų to nepavyks padaryti. 

Taip pat venkite telefono tvarkymo savarankiškai, kai jis sušlampa. Vėlgi, internete daug patarimų – ką daryti. Tačiau geriausia – išdžiovinti telefoną ir kreiptis į meistrus, kurie apžiūrės, ar svarbiausios mobiliojo detalės veikia optimaliai, ar nereikia jų keisti naujomis. Net ir ištrauktas iš vandens telefonas gali veikti puikiai. Tačiau tam tikros dalys gali būti apgedusios ir laiku jų nepakeitus – gadinasi ir greta esantys kiti mechanizmai.

Tam tikrus gedimus galite bandyti pašalinti patys, tačiau sudėtingesni iškart turi būti paliekami profesionalams.

Užs. 1132

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments