blank

Vaikiškos dieninės užuolaidos: spalvų pasirinkimą diktuoja vaiko amžius bei lytis

Naktinės ir vaikiškos dieninės užuolaidos vaikų kambariui suteikia jaukumo bei išbaigtumo vaizdą. Tačiau vaikiškos užuolaidos atlieka ir daugiau funkcijų. Vaikams, ypač mažesniems, langai, dekoruoti užuolaidomis, labiau primena išorinio pasaulio interpretacijas, todėl vaikiškos užuolaidos turėtų ne tik derėti prie likusio interjero dekoro, tačiau taip pat lavinti ir vaikų fantaziją bei kūrybiškumą.

Spalvinės vaikiškų dieninių užuolaidų ir vaikiškų naktinių užuolaidų gamos pasirinkimą dažniausiai diktuoja vaiko amžius bei lytis. Berniukų kambarį tinka dekoruoti juodos, mėlynos, žalios, pilkos spalvų vaikiškomis užuolaidomis. Mergaičių kambaryje dailiai dera violetinių, rožinių, oranžinių, geltonų atspalvių vaikiškos užuolaidos. Mažylių kambariuose tiks stilingos įvairiaspalvės vaikiškos užuolaidos, vyresniųjų – švelnesnių atspalvių vaikiškos užuolaidos. Daugelis mažųjų domisi animacinių filmukų personažais, tad vaikus džiugina vaikiškos užuolaidos, dekoruotos jų mėgstamais dievaičiais-herojais.

Vis dėlto, sekant mados ir stiliaus tendencijomis, prieš perkant vaikiškas užuolaidas, nederėtų pamiršti savo atžalų bei paklausti, kas joms iš tiesų patinka.

Vaikiškos naktinės užuolaidos – ne tik nepraleidžia šviesos bei apsaugo vaikų privatumą

Vaikiškos naktinės užuolaidos į vaikų kambarį nepraleidžia šviesos, taip leisdamos mažiesiems netrukdomai ilsėtis šviečiant rytinei saulei, be to, jos apsaugo privatumą. Šviesiam vaikų kambariui jaukumo suteikia tankaus audinio, pvz.: ,,Blackout“, o tamsiam – šviesesnės vaikiškos naktinės užuolaidos.

Vaikiškos naktinės užuolaidos ir vaikiškos dieninės užuolaidos specialiai sukurtos taip, jog užtikrintų maksimalų vaikų saugumą. Tai svarbu ypač tuo atveju, jei kambarys priklauso ikimokyklinio amžiaus vaikams. Vaikiškos užuolaidos paprastai siuvamos be ilgų juostelių, virvelių ir kt. kabančių priedų, kad vaikas negalėtų jų apsisukti aplink kaklą. Be to, ant vaikiškų naktinių ir kitų vaikiškų užuolaidų nėra kutų, kristalų, akmenėlių ar kitų smulkių papuošimų, kuriuos vaikas galėtų praryti. Vaikai žaisdami taip pat dažnai mėgsta slėptis už užuolaidų, kurias gali netyčia nutraukti, todėl vaikų kambariuose nekabinami sunkūs karnizai, galintys nukristi ir sužaloti vaiką.

blank

Stilingos vaikiškos užuolaidos Vilnius ir vaikiškos užuolaidos Kaunas

Ieškant ne tik estetiškų, praktiškų, kokybiškų, bet ir saugių naudoti vaikiškų užuolaidų audinių, neretai tampa sudėtinga nepaklysti tarp plataus prekių pasirinkimo, kuriame vyrauja tiek daug skirtingų rūšių, spalvų ir atspalvių vaikiškų užuolaidų. Juk ieškomų unikalių stilių ir spalvų vaikiškos užuolaidos ne tik derinamos prie kitų įvairių vaikų kambario interjero detalių, bet taip pat ir pasirenkamos atsižvelgiant į mažųjų norus.

UAB „Iks Forma“ interneto svetainėje pateikta tik maža dalis salonuose turimų vaikiškų dieninių užuolaidų ir vaikiškų naktinių užuolaidų audinių, todėl užuolaidų salono darbuotojai maloniai kviečia atvykti apžiūrėti asortimento gyvai į užuolaidų audinių salonus bei išsirinkti vaikiškas užuolaidas Vilniuje, vaikiškas užuolaidas Kaune, taip pat ir Klaipėdoje. Esant poreikiui, užuolaidų salonuose dirbantys ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai pakonsultuos dizaino klausimais, padės skoningai pritaikyti vaikiškas užuolaidas prie esamo interjero bei padės sukurti jaukią, stilingą vaikų kambario aplinką.

Užs. 259

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments