blank

Stalo serviravimas artėjančiai šventei gali būti tikras iššūkis. Tikrai ne kiekvienas mokame tinkamai atlikti šį procesą. Tačiau, keletas patarimų gali stipriai pagerinti jūsų padėtį. Patarimai gali rimtai pagerinti jūsų stalo stilių ir funkcionalumą.

  1. Stalo perpildymas. Jei jūsų stalas yra nedidelis, prigrūsdami jį papildomomis lėkštėmis ir įrankiais – valgymas taps nepatogus. Pakoreguokite savo svetainės stalo padengimą, kad jis atitiktų progą, pavyzdžiui jums reikia tik vienos taurės, jei patiekiate kasdienius pietus arba naudokite mažesnes lėkštes, kad kiekvienam būtų suteikta šiek tiek daugiau vietos. Neapkraukite stalo bereikalingais indais.
  2. Tinkamų indų nepateikimas. Patiekti kepsnį, bet parūpinti svečiams tik sviesto peilį – naujoko klaida. Prieš pradėdami gaminti, apsvarstykite viską, kas yra meniu, kad nereikėtų ilgai ruošti stalo. Sudėkite ant stalo visus reikalingus įrankius patiekalui valgyti.
  3. Neuždenkite stalo centro. Negalėjimas matyti žmonių, kuriems laužai duoną, tarsi pralaimi vakarienės tikslą. Prieš pradėdami apdailos darbus ant stalo, pabandykite atsisėsti ir išbandyti savo stalo aukštį ir atkreipkite į matomumą, ar niekas neužstoja vaizdo ir galite matyti priešais sėdintį svečią. Jei nematote, būtinai keiskite išdėstymą ant stalo.
  4. Apsaugokite stalą. Jūsų graži staltiesė ir prie jų derantys padėkliukai akivaizdžiai suteikia jūsų valgomojo stalo dekorui grožio, tačiau taip pat padeda apsisaugoti nuo neišvengiamo nusidėvėjimo ir maisto dėmių. Prieš eidami apsipirkti, būtinai išmatuokite stalą, kad įsitikintumėte, jog įsigijote tinkamo dydžio staltiesę ir padėkliukus.
  5. Kvepiančių gėlių ir žvakių atmosfera. Nors švieži žiedai ir uždegtos žvakės yra neabejotinai gražūs, jų kvapai kartais gali būti neįveikiami, o vakarienės metu norisi, kad jūsų maistas būtų kvapniausias dalykas kambaryje. Atsisakykite stipriai kvepiančių gėlių ant stalo, kai kuriuos svečius tai gali erzinti ar net sukelti alergijas. Žvakes taip pat rekomenduojama degti bekvapes, taip nesukelsite aukščiau paminėtų nepatogumų svečiams, bet suteiksite stalui jaukumo ir sukursite magišką ir jaukią atmosferą.

Atminkite šias klaidas ir jūsų šeimos vakarienė tikrai bus sėkminga. Kas kartą serviruodami stalą tobulėsite, atrasite įvairiausių palengvinančių dalykų, pavyzdžiui geras spendimas gali būti ir vienkartinės servetėlės – greita, patogu, paprasta ir išvengsite papildomo skalbimo.

Užs. 1077

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: