blank

Prieš pirkdami išmėginkite

Vidutinės sofos sėdynės gylis yra ne mažesnis nei 60 cm. Tai suteikia laisvės tiek aukštiems, tiek žemiems žmonėms patogiai atsisėsti. Tačiau prieš perkant sofą rekomenduojama visada ją išbandyti patiems, kad būtumėte užtikrinti tinkama nugaros atrama. Tik visai šeimai išmėginus gaminį, galima lengviau surasti geriausią variantą.

Investuokite į tvirtą rėmą

Norint mėgautis patogiu sėdėjimu prieš televizorių, ieškokite sofos su tvirtu rėmu. Todėl investuokite į aukštos kokybės gaminius, pasižyminčius ilgaamžiškumu. Tvirčiausiu laikomas kietmedžio rėmas, o dėl medienos drožlių plokščių ar metalinės konstrukcijos būkite atidesni. Be to, prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į garantiją. Visuomet rinkitės gamintojus, kurie baldui suteikia bent 2 metų garantiją.

Patikrinkite minkštąją dalį

Atminkite, kad tai, kas yra minkšto baldo viduje, taip pat labai svarbu, kaip ir tai, kas naudojama išorėje. Dažniausiai užpildui naudojamas poliuretanas. Ši medžiaga yra itin patvari ir užtikrina sėdėjimo komfortą. Taip pat ji greitai atgauna savo pradinę padėtį. Pagalvės gali būti pagamintos iš elastingo poliuretano arba užpildytos plunksnų ir silikoninių granulių mišiniu. Pastarasis mišinys tolygiai pasiskirsto pagalvėje ir tobulai užpildo jos vidų.

Išmatuokite

Niekas taip negadina interjero, kaip pasirinkti netinkamo dydžio minkšti baldai. Todėl prieš žengdami į sofos paieškas, įvertinkite, kokį plotą galite jai skirti svetainėje. Taip pat išmatuokite duris ar langus, per kuriuos baldai turi atsidurti jūsų namuose. Jei prieiga yra ribota, galite rinktis modulinės konstrukcijos, kuri leidžia baldus statyti tiek kartu, tiek atskirai, gaminius.

Išsirinkite apmušalą

Apmušalas yra ne ką mažiau svarbi baldo detalė. Todėl nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite ryškias spalvas, ar neutralias, baldo audinys turi didelės įtakos erdvei, kurioje bus naudojamas. Tiesioginiai saulės spinduliai gali lengvai išblukinti natūralias medžiagas. Jei turite naminių gyvūnų, geriausia rinktis jiems atsparesnius apmušalus. Taip bus lengviau palaikyti švarą namuose.

Atsižvelgę į visus šiuos punktus galėsite mėgautis sofos patvarumu ir ilgaamžiškumu. Taip pat jums nereikės jaudintis dėl kiekvieno staigesnio vaikų ar svečių judesio, o parinktas tinkamas minkšto baldo apmušalas puikiai papildys namų interjerą.

Užs. 1042

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments