blank

Labai didelis skaičius žmonių bijo aukščio ir siekia šios baimės atsikratyti. Tačiau kaip tai padaryti. Ne visi žmonės ryžtasi tai padaryti, tad jiems reikia draugų pagalvos. O kokias būdais to galima pasiekti? Vis daugiau žmonių žiūri savo baimėms į akis ir jų atsikratyti bando būtent pačių baimių pagalba. Viena iš dažniausiai pasitaikančių žmogaus baimių yra aukštis., Tad kai siekiama jo atsikratyti vis daugiau asmenų ryžtanti baimėms pažiūrėti į akis. Prikalbinti draugų ar patys taip nuspręndę jie šoka su parašiutu, skrenda oro balionu, šoka su virve, ar renkasi pažintinius skrydžius. Tai puikus būdas atsikratyti ne tik savo baimių, bet galbūt ir atrasti naują savo veiklą gyvenime, kuri jus džiugins ne vienerius metus. Žmonės, kurie yra pažvelgę savo baimėms į akis sako, kad pirmosios sekundės gali pasirodyti ypač baisios, tačiau vėliau tu supranti, kad viskas gerai ir po truputį ta baimė dingsta. Tad visiems kurie trokšta atsikratyti savo baimės būtent tokiu būdu kviečiame tai padaryti be jokios baimės.

Skrydis, kiek laiko trunka?

Skrydis priklausomai nuo to, koks jis yra, priklauso ir jo laikas. Štai jei skrendama oro balionu, kelionė gali trukti keletą valandų priklausomai nuo to, koks kelionės maršrutas yra pasirenkamas. Kalbant apie šuolį oro parašiutu jsi gali trukti vos kelias minutes, bet galbūt atrodyti kaip amžinybė. Štai šuolis virve taip pat trunka labai trumpą laiką, tačiau emocijos po jo lieka visam gyvenimui. Skrydis lėktuvu ir jo laikas priklauso nuo to, koks kelionės maršrutas yra pasirenkamas. Apie visą trukmę galima sužinoti apsilankius “Laisvalaikio Dovanos” ir čia pasirinkus visas pramogas susijusias su skrydžiais. Čia rasite ne tik informaciją apie pramogas, tačiau ir tai kiek jos kainuoja, kiek laiko trunka, kur jos yra teikiamos. Taip pat jūs galėsite sužinoti ir tai kiek jos kainuoja ir kiek asmenų gali pasinaudoti šia paslauga.

Skrydis, ar galima su draugais?

Jei kalbama apie baimes ir jų įveikimą tikrai labai mažai asmenų nuspręs tai daryti vieni, tad jiems reikia palaikymo. Kyla klausimas ar tam tikromis pramogomis gali vienu metu naudotis keli asmenys. Žinoma tai daryti yra galima, tik reikia pasidomėti apie kokią būtent pramogą yra kalbama. Skrydžiai mažu lėktuvu, ar šuolis su virve,neįmanomas su dideliu asmenų būriu. Na o štai šuolis parašiutu, ar kelionė oro balionu puikiai gali suteikti galimybę tai padaryti. Skrydis ir jo galimybės yra nurodytos informacijoje, kurioje yra pateikiama visa reikalinga informacija. Na o jei kyla dar papildomų klausimų visada galima susisiekti su paslaugą teikiančia įmonę ir jie jums atsakys į visus reikiamus klausimus. Svarbu nebijoti atsikratyti savo baimių ir pažvelgti joms tiesiai į akis.

Užs. 879

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments