Rokiškio socialdemokratų vadas Algis Čepulis (nuotr. dešinėje) ir Rokiškio liberalcentristų skyriaus buvęs vedlys Augutis Kriukelis nominuoti už bendrą sėkmingą politinį duetą.
Rokiškio socialdemokratų vadas Algis Čepulis (nuotr. dešinėje) ir Rokiškio liberalcentristų skyriaus buvęs vedlys Augutis Kriukelis nominuoti už bendrą sėkmingą politinį duetą.

Kovo 27 d. 17.30 val. Rokiškyje vėl rengiama „Nikodemų” statulėlių įteikimo ceremonija. Šių metų  aprangos kodas – „Kaukių balius”. Venecijos karnavalo nuotaika siūloma žaisti ne tik dalyviams, bet ir visiems žiūrovams. Organizatoriai žada jiems puikų šou, išskirtinę aukšto lygio nominantų programą. Bus daug svečių, staigmenų, linksmybių ir nevaržomų improvizacijų. Svarbiausia – nusipirkite bilietus ir ateikite nusiteikę geranoriškai. Juk tai – Tarptautinė teatro diena. Be to, šiemet – Teatro metai, o jau Rokiškis šioje srityje neturi sau lygių…

Nominantai į renginį šiemet važiuos prabangiais senoviniais automobiliais, kurių vieno vertė – ne mažiau kaip 100 tūkstančių litų. Tai trys senovinių automobilių klubui „Klasika” priklausantys – vieninteliai Europoje „Studebaker Commander Coupe” (pagamintas 1955 m.) bei „Merkury Comet Convertible” (pagamintas 1964 m.), to meto JAV prabangos standartas – „Cadillac Eldorado” (pagamintas 1978 m). Taip pat   rokiškėnams priklausantys du JAV prezidentų automobiliai „Linkoln Continental”.

Bilietų į renginį dar yra, šventės dieną jie bus brangesni…

SEZONO DUETAS
Oksana Sadauskienė ir Žygimantas Kepenis – už muzikinį duetą senųjų metų palydų koncerte „Požemių princesė“.
Rokiškio liaudies teatro aktoriai Sigitas Daščioras ir Valerijus Rancevas – už teatrinį duetą Lietuvos profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ žiuri narių vaidmenyse.
Rokiškio socialdemokratų vadas Algis Čepulis (nuotr. dešinėje) ir Rokiškio liberalcentristų skyriaus buvęs vedlys Augutis Kriukelis – už bendrą sėkmingą politinį duetą.
Rokiškio rajono policijos komisariatas (vad. Eugenijus Šopis) – už dviejų policijos automobilių „bučinį“.

SEZONO DEBIUTAS
Dainininkė Augustė Vedrickaitė – už debiutą Požemių princesės vaidmenyje senųjų metų palydų koncerte „Požemių princesė“.
Solistė Jolanta Stumbrienė – už debiutą Lietuvos profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ atidarymo ir uždarymo ceremonijose.
Dainininkė Martyna Jasinevičiūtė – už debiutą Lietuvos muzikinėje padangėje su grupe „Tos pačios“.
Rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius (nuotr.) – už debiutą Lietuvos kultūros tarybos nario vaidmenyje.

SEZONO SCENOGRAFIJA
Verslininkas Saulius Gintautas – už savo įmonių reklamą Rokiškio aikštėse, ant šaligatvių, liftų sienų ir Maidano apkasuose.
Rokiškio liaudies teatro seniūnas Arūnas Skardžius – už sėkmingą vadovavimą naujojo Liaudies teatro kabineto įkurtuvių darbams.
AB „Panevėžio keliai“ – už brangiausią rajone scenografiją – Obelių gatvių rekonstrukciją.
UAB „Daivida“ (vad. Vidmantas Kanopa) – už naujo prekinio ženklo „Rokiškio mėsinė“ logotipą (nuotr.) su Rokiškio dvaro atvaizdu.

SEZONO AKTORĖ
Dainininkė Simona Savickaitė (nuotr.) – už Merginos vaidmenį miuzikle „Pranašas. Degančios rankos“.
LR prezidentė Dalia Grybauskaitė – už Rokiškio Dalių klubo Garbės viešnios vaidmenį.
Naujoji Kamajų seniūnė Laimutė Vilimavičienė – už premjerinį „Geriausios seniūnės“ vaidmenį.
Bibliotekininkė Ritė Gernienė – už „Metų kaimynės“ vaidmenį „Lietuvos garbės“ apdovanojimuose.

SEZONO AKTORIUS
Dainininkas Povilas Meškėla – už Pranašo vaidmenį miuzikle „Pranašas. Degančios rankos“.
Dainininkas Tadas Juodsnukis – už Trečio brolio Martyno vaidmenį senųjų metų palydų koncerte „Požemių princesė“ ir Vaikino vaidmenį miuzikle „Pranašas. Degančios rankos“.
Kraštietis Mantas Zakarka (nuotr.) – už Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidento vaidmenį.
Rokiškio rajono tarybos narys  Eugenijus Majauskas – už „seno arklio“ vaidmenį oficialiame tarybos narių elektroninių adresų sąraše.

SEZONO PREMJERA
Pirmasis folkroko grupės „Pievos“ (nuotr.) teatralizuotas koncertas „Paprastas pasaulis“.
Choreografo Manto Svirskio aktorinė premjera Požemių valdovo vaidmenyje senųjų metų palydų koncerte „Požemių princesė“.
Kino filmo „Emigrantai“ (rež. Justinas Krisiūnas) premjera,  pelniusi Metų filmo,  Garso takelio, Operatoriaus ir Prodiuserio nominacijas Lietuvos kino naujienų tinklalapio „Kinfo.lt“  apdovanojimuose.
Neįvykusi miesto gimtadienio premjera visų laikų brangiausio Rokiškio festivalio „Tėvo gitara“ metu. 

SEZONO DETEKTYVAS
Neišaiškintas detektyvas – kas yra knygos „Provincijos detektyvas“ autorius.
Net du kartus šią žiemą  Kauno gatvėje mįslingai atsiradusi ir dingusi „ledo arena“.
Visuomeninės organizacijos „Tyzenhauzų paveldas“ (vad. Raimondas Sirgėdas) mistiškas įkūrimas, vykęs dvare vidurnaktį.
Rokiškio turizmo informacijos centro detektyvas, pasibaigęs kolektyvo branduolio (vad. Danguolė Urbutienė) atsistatydinimu (nuotr. dešinėje).

SEZONO PRARADIMAS
Lailūnų kaimo bendruomenė – už tai, kad planuoja emigraciją į Kupiškio rajoną dėl geresnių kelių.
Rokiškio rajono policijos komisariatas – už ilgamečio viršininko Stasio Meliūno praradimą.
Režisierius Justinas Krisiūnas (nuotr.) – už 20 kilogramų praradimą.
Rokiškio rajono savivaldybės administracija (vad. Aloyzas Jočys) – už realybės jausmo praradimą dalijant kategorijas ir priedus valdininkams savivaldybės bankroto akivaizdoje.

SEZONO ŽVAIGŽDŽIŲ VALANDA
Grupė „Garazhe nerūkoma“ – už Geriausios dainos nominacijos laimėjimą Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose (daina „Dėl popieriaus“, Mindaugas Malevičius, Darius Šiuipys).
AB „Rokiškio sūris“ (nuotr. dešinėje direktoriaus pavaduotojas Dalius Trumpa) – už laimėtą Metų kultūros rėmėjo nominaciją LKCA apdovanojimuose „Auksinis feniksas“ ir sūrio „Grand“ aukso medalį tarptautinėje maisto pramonės parodoje „PRODEKSPO – 2014“.
Dailininkas Raimondas Gailiūnas – už Geriausio menininko titulą tarptautinėje modernaus meno mugėje „Art Vilnius“.
Rokiškio ledo ritulio komanda „Rokiškis“ – už vicečempionų titulą Nacionalinėje ledo ritulio lygoje.
Kraštietė Airida Gudaitė – už pergalę LRT projekte ŠOK ir geriausios choreografės nominaciją AUKSINIS SCENOS KRYŽIUS apdovanojimuose.
 

 

GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: