blank

Nesvarbu kur norite, jog būtų pristatomos jūsų siuntos, ar tai būtų siuntos į Airiją, Angliją, Norvegiją, Ispaniją bei kitas šalis. Siuntos paruošimo procesas yra tas pats, beliks tik pasirinkti reikiamą kurjerių tarnybą, kurie galės pristatyti siuntą už gerą kainą į jums reikiamą šalį.

Reikėtų žinoti, jog siuntų siuntimas į užsienį apima net keletą etapų, tokių kaip siuntos paruošimas, kurjerių tarnybos pasirinkimas, lipduko ar kitų reikiamų dokumentų paruošimas siuntai bei pasidomėjimas apie muito mokesčius ir draudžiamus siųsti daiktus.

Pirmiausia, reikėtų pasidomėti ar jūsų siunčiamas daiktas į užsienį nėra įtrauktas į draudžiamų produktų sąrašą. Jūs esate atsakingi už siunčiamas prekes, todėl turite žinoti, jog kiekvienoje šalyje draudžiami siųsti daiktai gali būti skirtingi. Draudžiami produktai bus konfiskuojami arba sunaikinami, o dėl to jūs patirsite nuostolių.

Taip pat reikėtų pasidomėti ar siunčiant siuntą į kitą šalį, jums nereikės susimokėti muito mokesčio. Apie tai papildomos informacijos galite rasti internetu.

Prieš siunčiant siuntą, atsakingai pasirinkite kurjerių tarnybą, kuri būtų patikima. Be to, rekomenduojama palyginti kelias tokias paslaugos teikiančias įmones, jog galėtumėte pažiūrėti kuri siūlo geriausias sąlygas už labiausiai prieinamą kainą. Taip galėsite daugiau sutaupyti.

Siuntos pakavimas taip pat labai svarbus procesas, kuris turi būti atliktas teisingai. Svarbiausia, jog jūsų siunta būtų supakuota saugiai, ypač, jeigu joje yra dūžtančių daiktų, ir atitiktų visus reikalavimus. Juos rasti galite kurjerių tarnybos svetainėje, kurie aiškiai nurodo kaip siunta turi būti supakuota.

Vienas svarbiausių momentų yra teisingų siuntėjo ir gavėjo duomenų suvedimas, kurie matysis ant siuntos lipduko. Prieš atiduodant išsiųsti siuntą, reikiamus duomenis siuntimui patikrinkite kelis kartus. Kitu atveju, jeigu duomenys bus suvesti neteisingi, siunta nebus pristatyta gavėjui, bus pasimetusi, arba grįš jums atgal.

Užs. 750

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments