Naujų namų interjero kūrimas arba senųjų atnaujinimas – kūrybiškumo reikalaujanti užduotis. Tiesa, kartais renkantis baldus namams susiduriama su iššūkiais. Jei nenorite patirti papildomo streso, pirmiausia, vertėtų pasidomėti, kurios klaidos daromos dažniausiai. Planuojant atnaujinti namų dizainą taip pat naudinga žinoti interjero tendencijas. Baldų parduotuvės Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose gali itin praversti, nes užsukus į jas galite lengvai pastebėti naudingų sprendimų ir pasikonsultuoti rūpimais klausimais.

6 patarimai, kaip atrasti geriausius baldus:

 1. Žinokite net ir pačių mažiausių baldų matmenis. Tai itin svarbu užsakant juos internetu. Kartais nuotraukoje daiktas atrodo daug mažesnis ar didesnis, nei yra realybėje. Jei susidomėjote didesnių matmenų baldais, susidarykite tikslų patalpos brėžinį. Tuomet bus aiškiau, ar naujieji pirkiniai čia tilps taip, kaip tikitės. Jei norite įveikti užduotį paprasčiau, pasinaudokite specialiomis interjero dizaino programomis – jų internete gausu.

 2. Apgalvokite kompoziciją iš anksto. Jei norite įsigyti nepriekaištingai tinkančius baldus, įvertinkite visą įrengiamą erdvę, o ne vieną atskirą baldą. Kartais, skiriant per daug dėmesio mažoms detalėms, nuklystama nuo bendro vaizdo. Šiuo atveju bus naudingos baldų parduotuvės Kaune, Vilniuje bei kituose miestuose. Jei asortimentas jose pakankamai didelis, galite lengvai rasti idėjų kaip skoningai, harmoningai sukomponuoti patikusius baldus. Be to, baldų salonuose dirbantys konsultantai paprastai yra puikiai pasirengę patarti Jūsų interjero kūrimo, baldų pasirinkimo klausimais.

 3. Skirkite dėmesio stiliui, spalvoms ir detalėms. Jei norite harmoningo rezultato, venkite derinti daugiau kaip 2 ar 3 interjero stilius. Nuo to, kaip išpildysite vientiso dizaino viziją, priklausys ir namų vaizdas bei vientisumas. Visada prisiminkite, kad interjerui žavesio suteikia išskirtinės, originalios detalės. Suteikite patalpoms žaismingumo, pavyzdžiui, rinkdamiesi ryškiaspalvius baldus. Šalia jų galite komponuoti puošnias detales: augalą, užtiesalą, pagalvėles bei kilimą.

 4. Įvertinkite gaminių patikimumą. Naujas baldas privalo būti tvirtas, patvarus. Tam, kad išvengtumėte galimų rūpesčių, prieš įsigydami baldą įsitikinkite, kad jam taikoma garantija. Paprastai baldams taikoma 24 mėnesių garantija, tačiau esama ir išimčių. Pravartu iš anksto susipažinti su gaminių priežiūra, kad jie nepriekaištingai tarnautų kuo ilgiau.

Baldų parduotuvės Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose suteikia galimybę apžiūrėti ir patiems išbandyti sudominusius baldus. Apsilankę salonuose, galite galutinai apsispręsti dėl pirkinio. Užsisakyti baldus vertėtų ir internetu. Paprastai el. parduotuvėse siūloma ne tik patraukli kaina, bet ir geros pristatymo galimybės. Be to, prieš pirkdami internete galite pasiskaityti atsiliepimų apie įmonę, jos prekes.

5. Nepamirškite užduoti rūpimų klausimų. Konsultantų darbas – padėti pirkėjui išsirinkti tinkamiausią baldą. Būtent todėl svarbu užduoti kuo daugiau rūpimų klausimų. Prieš įsigyjant baldą, vertėtų pasidomėti jų gamybos medžiagomis, priežiūra, matmenimis ir kitais svarbiais pasirinkimo aspektais. Būtent baldų specialistai gali padėti apsispręsti neskubant, įvertinus visus niuansus.

6. Skirkite paieškai pakankamai laiko. Baldų pasirinkimas gali užtrukti. Iš karto atrasti visus reikiamus baldus lengva ne visuomet. Vienas iš sprendimų – baldų komplektai. Tegul baldų parduotuvės Kaune, Vilniuje bei kituose miestuose bus Jūsų idėjų šaltiniu. Pirmiausia galite pasirinkti ir kelis būtiniausius baldus, o likusias kompozicijos dalis įsigyti vėliau.

Tobulai atrodantys namai nėra atsitiktinumu grįstas rezultatas. Tam būtinas kruopštumas, nuoseklus gerai apgalvotos vizijos įgyvendinimas. Nepamirškite, kad baldai yra bene svarbiausia namų komforto bei jaukumo dalis. Būtent todėl vertėtų nuosekliai apgalvoti Jūsų šeimos poreikius, išgryninti patinkantį stilių, nuspręsti patrauklios kainos ar madingo dizaino paskatintus sprendimus. Jei norite, kad naujieji baldai iš tiesų džiugintų kokybe ir komfortu, stiliumi, išskirtinumu, tinkamu dydžiu ir komplektacija, drąsiai konsultuokitės su specialistais, ieškokite harmoningų sprendimų ir būkite kūrybiški.

Užs. Nr.  887

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie