blank

Čia stogo bagažinių galima rasti pačių įvairiausių: įvairių dydžių, formų, talpinančių skirtingą svorį ir t. t. MB „Serata“ siūlo puikiai visiems žinomos ir vienos geriausių „Thule“ firmos stogo bagažines, kurios gali talpinti nuo 300 l iki 610 l krovinių (optimalus svoris – apie 75 kg) ir kurių išmatavimai prasideda nuo 1,75 m iki 232 cm ilgio ir nuo 35 cm iki 45 cm aukščio. Beje, šias bagažines be galo lengva pritvirtinti dėl čia naudojamų „Powerclick“ fiksatorių, tad jomis naudotis sugebės tikrai kiekvienas. Stogo bagažinė – puikus būdas į planuojamą kelionę pasiimti daugiau daiktų ir nesirūpinti, kad kažko nesutalpinsite.

blank

Tiesa, keliaujantiems MB „Serata“ gali pasiūlyti ne tik stogo bagažines, bet dviračių platformas bei slidžių laikiklius. Dviračio platforma – patogiai ant automobilio kablio užsikabinanti platforma, kurios pagalba su savimi galite pasiimti du ar net  tris dviračius. Neturintiems automobilio su kabliu, MB „Serata“ gali pasiūlyti ir ant automobilio stogo skersinių dedamus dviračių laikiklius. Ypač didėjant dviračių populiarumui, tai puikus būdas sutalpinti žaliąsias šeimos transporto priemones ir su jomis apkeliauti kiek toliau, ar net kitoje šalyje esančią vietą, miestą ar tiesiog pasimėgauti lengvu pasivažinėjimu vakare.

blank

Jau verta pradėti galvoji ir apie žiemos atostogas, ypač tiems, kurie mėgsta slidinėti.  Čia ir vėl jums gali pagelbėti MB „Serata“, kuri jums gali išnuomoti specialius slidėms skirtus laikiklius, kurie dedami ant automobilio stogo skersinių. O norintiems sutalpinti ir kažką daugiau – puikiai tiks „Thule“ firmos stogo bagažinė, kurioje tilps slidės ir dar daugybė kitų  jūsų kelionės daiktų.

Daugiau informacijos apie nuomojamas stogo bagažines, laikiklius, dviračių platformas galite sužinoti telefonu +370 696 57 766, feisbuko puslapyje Stogo bagažinių nuoma Rokiškyje arba apsilankę pačioje MB „Serata“, Žemaitės g. 11.

Užs. 712

 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments