Po apdovanojimų: UAB
Po apdovanojimų: UAB \"Rokvesta\" direktorius Algirdas Kazinavičius (dešinėje)

Šalies verslo įmonių konkurse “Pasiekimai aplinkosaugoje“ įvertinta UAB „Rokvesta“, teikianti maisto atliekų utilizavimo paslaugas ir gaminanti žaliąją energiją.   

 

Pažabojo standartus

Praėjusį penktadienį Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos proga Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Aplinkos vadybos ir audito instituto bei Inžinerinės ekologijos asociacijos iniciatyva pagerbtos pažangios, mažiausiai aplinką veikiančios įmonės. Tarp keturių verslo įmonių, pelniusių konkurso “Pasiekimai aplinkosaugoje“ laurus, – AB “Rokiškio sūris“ valymo įrenginius eksploatuojanti UAB “Rokvesta“, taip pat teikianti aplinkosaugos, darbų saugos ir buhalterinės apskaitos paslaugas.  

 

“Pergalė šiame tradiciniame konkurse, kurio dalyviai pirmąkart buvo vertinami remiantis ne šalies, o Europos standartais, – didžiulis pasiekimas ir svarus pripažinimas. Ir nesvarbu, kad konkurso dalyvio mokestis didžiulis  – 1 000 Lt, tačiau norinčių jame dalyvauti išties nemažai – net 17 įmonių“, – “Gimtajam Rokiškiui“ sakė Lietuvos pramonininkų konfederacijos Aplinkosaugos komiteto pirmininkas Rimantas Budrys, UAB “Rokvesta“ direktoriui Algirdui Kazinavičiui įteikęs apdovanojimą ir diplomą už maisto atliekų panaudojimą alternatyviajai energijai gaminti.

UAB „Šiaulių vandenys“ įvertinta už geriausią integruotą aplinkos apsaugos bei darbo saugos ir sveikatos vadybos sistemą, UAB “EMP recycling“ – už šaldytuvų perdirbimo sistemą, UAB „Traidenis“ – už beatliekinį gaminių iš stikloplasčio gamybos procesą.

 

Visas straipsnis antradienio “Gimtajame…”

Agnė Puteikytė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: