Pirmasis Rokiškio verslo klubo prezidentas Irmantas Tarvydis (kairėje) sakė, kad kuriant klubą norėjosi aktyvios veiklos, kuri būtų naudinga visiems verslininkams. Naujasis Rokiškio verslo klubo prezidentas Dalius Trumpa (dešinėje) sakė turintis klubo ateities viziją ir su ja pasidalinsiąs artimiausiu laiku. Redakcijos archyvo nuotr.
bangenis

Rokiškio verslo klubas (RVK) turi naują prezindentą – kovo 13-ąją šių pareigų ėmėsi vienintelis pretendentas „Rokiškio sūrio“ direktoriaus pavaduotojas Dalius Trumpa.

RVK įkurtas prieš dvejus metus. Šiuo metu jis vienija 22 narius. Pirmuoju klubo prezidentu buvo išrinktas žinomas verslininkas Irmantas Tarvydis. Pagal įstatus klubo prezidento kadencija – dveji metai.

D.Trumpos kandidatūros pasirinkimą galbūt paskatino ir ne itin šilti santykiai su rajono valdžia, todėl norėjosi, kad klubui vadovautų ir jo interesams atstovautų gerai žinomas rajono verslininkas.

„Kai mūsų klubas buvo kuriamas, neturėjome tokios veiklos praktikos, vienuose rajonuose tokie klubai jau buvo, kituose – ne, – prisiminė I. Tarvydis. – Bandėme nusižiūrėti Mažeikių pavyzdį, tačiau mums norėjosi aktyvesnės veiklos. Per tuos dvejus metus mūsų klubas organizavo daug renginių, nors sulaukė ir valdžios pasipriešinimo. Prognozuota, kad RVK gyvuos tik vieną ar du mėnesius. Pesimistinės prognozės nepasiteisino. Mes stengėmės kurti ir pridėtinę vertę – konsolidavome kuro ir elektros pirkimus, t. y. išsiderėjome palankesnes klubo nariams kuro ir elektros kainas. Pavyzdžiui, sumuojamas visas narių nupirktas degalų kiekis ir jam taikomos nuolaidos. Taip pat ir elektra. Tuomet atsiranda galimybė taikyti nuolaidas, nes pirkti dideli kiekiai. Pavieniui verslininkai mokėtų daugiau.“

Buvęs klubo prezidentas sakė, kad susibūrus juntama ne tik finansinė nauda. Pirmaisiais metais RVK narių vaikams organizuota Kalėdų šventė su Kalėdų Seneliu, joje dalyvavo 200 vaikų. Vyko įspūdingas renginys. Rengiant pavieniui sąnaudos būtų daug didesnės. Antraisiais metais tokioje šventėje jau dalyvavo 480 vaikų, nes prisijungė „Rokiškio sūris“. Atsiliepimai apie šias šventes buvo labai geri atsiliepimai. Taip pat verslininkai kartu vyko į parodas, pavyzdžiui, į Skandinaviją. Taigi mažiau kainuodavo kelionės išlaidos.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie