\"Rokiškio sūrio\" archyvo nuotr.

Šiemet Rokiškio miesto šventė sutampa su AB „Rokiškio sūris“ 20 metų jubiliejumi. Kaip tik todėl rugsėjo 22 d. bendrovė dovanoja nepakartojamą šventę miestiečiams ir jų svečiams.

Šeštadienio pavakarę Rokiškio dvaro parke įsikurs simboliniai Rokiškio, Utenos ir Ukmergės dvareliai, reprezentuojantys AB „Rokiškio sūris“ gamyklas. Kiekvienam šventės svečiui jie plačiai atvers savo vartus.
Turiningai bei linksmai vakarą dvareliuose praleis ir didelis, ir mažas.
AB „Rokiškio sūris“ žada ne tik malonių įspūdžių, bet ir daugybę prizų! Šventės dalyviai įvairiausiuose konkursuose, viktorinose, žaidimuose, estafetėse ir kitokiose linksmybėse galės išbandyti savo jėgas, patikrinti žinias ir sumanumą.
Rokiškio dvarelyje menininkas kurs sūrio skulptūras. Pastabiausieji skaičiuos sūrio akutes, užrištomis akimis spės jo rūšį bei nokinimo laiką.
Utenos dvarelyje planuojamas sviesto mušimo konkursas.
Ukmergės įmonė siūlys varžytis viktorinoje „Mūsų sūris su marškiniais gimęs“.
Tik šios šventės dalyviai pamatys, kaip pienas virsta sūriu, galės patys atlikti laboratorinius tyrimus.
Aktyviausieji bus apdovanoti AB „Rokiškio sūris“ firminėmis dovanėlėmis. O patys sumaniausi turės progą laimėti pagrindinį prizą – kelionę su šeima į UAB „Rokiškio pienas“. Jos metu laimėtojai aplankys Utenos bei Ukmergės įmones, turės progą išvysti, kaip gaminami kasdieniai pieno produktai, ir jų paragauti.
AB „Rokiškio sūris“ sako: „Esame patikimi pieno pramonės profesionalai, ir tai įrodome savo veikla!“

Lina Dūdaitė

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie