Rajono ligoninės direktoriui R.Martinėliui (dešinėje) dovaną įteikia „Ringe“ Rotary klubo prezidentas D.Poulsenas. N.Byčkovskio nuotr.
Rajono ligoninės direktoriui R.Martinėliui (dešinėje) dovaną įteikia „Ringe“ Rotary klubo prezidentas D.Poulsenas. N.Byčkovskio nuotr.

Vakar į Rokiškį atvyko Danijos „Ringe“ Rotary klubo delegacija ir jo prezidentas Džonas Poulsenas. Iš savosios šalies jie atlydėjo „Mercedes“ modelio greitosios pagalbos automobilį su medicinos įranga.

Be priekaištų
Greitosios pagalbos automobilyje – ne tik speciali būtinoji medicinos įranga, bet ir gausios dovanos: dėžės naujų žaislų mažiesiems ligoniukams, vienkartinės slaugos priemonės.
Rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis ypač džiaugėsi  medicinos įranga. „Neturiu jokių priekaištų: automobilyje yra viskas: deguonies kaukės, perkėlimo lentos, potrauminės mobilizacijai įtaisai. Labai džiaugiuosi įspūdinga dovana“, – sakė ligoninės direktorius. Minėto automobilio kaina – 15 tūkst. eurų.

Tai trečias rajono ligoninės greitosios pagalbos automobilis. Tiesa, vienas iš turimų jau susidėvėjęs, tad greitai jo nebus galima eksploatuoti.    
Daugiau nei metus rokiškėnai rotariečiai, bendraudami su kolegomis danais ir norvegais, kurių klubai priklauso tai pačiai apygardai, gvildeno idėją padovanoti rajono ligoninei labai reikalingą medicinos automobilį. Apie jo poreikį ne kartą kalbėjo Rokiškio Rotary klubo nariai. Džiugu, jog vakar bendromis rotariečių pastangomis šis poreikis buvo patenkintas. 

Pasitiko prie miesto ribos
Greitosios pagalbos automobilį Rokiškio Rotary klubo vyrai pasitiko prie miesto ribos ir kartu lydėjo iki rajono ligoninės. Čia jų laukė šios įstaigos vadovai, gydytojai, rotariečiai.
Svečiai iš Danijos demonstravo automobilio įrangą, įteikė dovanas, fotografavosi. Danai apžiūrėjo ir ligoninę. „Jiems patiko mūsų gydymo įstaiga“, – sakė p. Martinėlis. 
Po pietų danus priėmė rajono meras Vidmantas Kanopa. Vėliau svečiai ir rokiškėnai rotariečiai bendravo „Pagundos“ kavinėje.

 

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: