M. Lapelio teigimu, šis paspirtukas itin smagus. Visų pirma, jis primena motociklą, bet juo, anot pašnekovo, ne visi turi teisę važiuoti. O šis paspirtukas – puiki alternatyva. „Su šiuo elektriniu paspirtuku galėsite važinėtis ten kur jums patinka. Plačios padangos garantuos stabilumą, o galingas elektrinis variklis leis pasiekti tikslą laiku. Su pilnai įkrauta baterija galėsite nuvažiuoti iki 40 kilometrų. Tiesa, jei važinėsitės tik mieste, tas atstumas gali sutrumpėti dar per pusę. Tačiau įveikti atstumus mieste bus vienas juokas. Važiuodami šiuo paspirtuku nepavargsite dėl patogios sėdynės, o variklio burzgimas neerzins jūsų ausų. Vadinti jį paspirtuku nesiverčia liežuvis – stori, masyvūs ratai ir aukštai iškeltas vairas primena motociklą. Juo galima važiuoti tiek sėdint, tiek ir stovint. Tad kas nori pasijusti miesto baikeriu, šis paspirtukas kaip tik jums“, – dėstė privalumus M. Lapelis.

Pasak IĮ „Mingida“ vadovo, šis paspirtukas kaip magnetas traukia praeivių žvilgsnius. „Išskirtinio bei akį traukiančio dizaino elektrinis paspirtukas sulaukia daug praeivių dėmesio. Jis ne tik gražus, bet ir su juo lengva važiuoti. Leidžia labai lengvai išlaikyti pusiausvyrą. Net jei sunkiai sekasi važiuoti dviračiu, tai su šia transporto priemone, važiuoti bus vieni juokai. Tinka tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonėms“, – teigė pašnekovas.

Ši transporto priemonė, pasak M. Lapelio, priskiriama motorinių dviračių kategorijai. Važiuojant ja, galioja tokios pats taisyklės kaip ir važiuojant paprastais dviračiais. Galingas elektrinis variklis, nekelia triukšmo, neteršia aplinkos. Puikiai tinka pramoginiam pasivažinėjimui, kelionėms į darbą, sodą ar parduotuvę.

Šiuo metu, anot M. Lapelio išsinuomoti galima du elektrinius paspirtukus. Kaina tikrai nesikandžioja. Puse valandos pralėkti su gamtą tausojančiais paspirtukais tekainuoja 6 eurus, valanda – 10, o jei nuomojami du iš karto – 9 eurai.

Kol kas IĮ „Mingida“ vadovas neatmeta galimybės ateityje įsigyti daugiau paspirtukų. Tačiau, anot M. Lapelio, Rokiškio mieste artimiausiu metu užteks šių dviejų.

Išsinuomoti šiuos elegantiškus paspirtukus galite užsukę į kompiuteriais jų remontu užsiimančia  IĮ „Ijas“, esančią Kauno g. 22a, Rokiškis.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie