Muziejaus istorijos puslapiuose liko įrašyta jau ketvirtoji dvaro parko talka. Graži ir prasminga verslininkų UAB „Ivabaltė“ generalinio direktoriaus Irmanto Tarvydžio, AB „Rokiškio sūris“ direktoriaus pavaduotojo Daliaus Trumpos ir laikraščio „Gimtasis Rokiškis“ kolektyvo paskleista idėja tvarkyti ir puoselėti istorinį dvaro parką tampa tradicija ir yra nuoširdžiai palaikoma rokiškėnų.
Šiemet į talką susirinko per 200 žmonių. Dėkoju kaip ir kasmet gausiai talkoje dalyvavusiam AB „Rokiškio sūris“ kolektyvui, Socialinės paramos centro, Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos, UAB „Daivida“ darbuotojams, Afganistano karo veteranų sąjungos vyrams ir jauniesiems šauliams, Juozo Tūbelio progimnazijos moksleiviams, Turizmo draugijos, ekologų klubo „Medeina“ nariams, Liberalų sąjūdžio, Tvarkos ir teisingumo, Socialdemokratų partijų atstovams, rajono savivaldybės, Rokiškio miesto seniūnijos vadovams ir darbuotojams, rotariečiams ir visiems rokiškėnams, kurie savo darbu prisidėjo prie gražios iniciatyvos.
Verslininkų atsiųsta technika ir šiemet paruošiamuosius parko tvarkymo darbus pradėjo jau gerokai prieš talką. Visą savaitę čia darbavosi UAB „Ivabaltė“, AB „Rokiškio sūris“, AB „Rokauta“, AB Rokiškio mašinų gamyklos, UAB „Rokmelsta“, UAB „Rokvesta“, AB „Rokiškio komunalininkas“, Rokiškio kelių tarnybos, UAB „Rokiškio apdaila“, verslininko Raimondo Sirgėdo technika ir žmonės. Ačiū šių bendrovių vadovams Rimantui Sakaičiui, Rimgaudui Kilui, Stanislovui Dambrauskui, Irmantui Tarvydžiui, Antanui Trumpai, Daliui Trumpai, Jonui Smalinskui, Algirdui Kazinavičiui, Petrui Zubui, Antanui Vagoniui, Virginijui Rimšai, Sigitui Dzindzelėtai, Kęstučiui Vanagui.
Dėkoju laikraščio „Gimtasis Rokiškis“ redaktorei Svetai Vitkienei ir visam kolektyvui už tai, kad laikraščio puslapiuose nuolatos informavo apie pasiruošimą talkai, kvietė rokiškėnus prisidėti prie akcijos, skyrė lėšų gėlėms, kartu darbavosi talkoje, kaip ir visada įamžino talkos akimirkas.
Už pervestus pinigus gėlėms dėkoju Drąsučiui Pašakarniui, Laimai Bieliūnienei, Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partijos vadovei Dijanai Meškauskienei, AB „Rokiškio sūris“ direktoriaus pavaduotojui Daliui Trumpai, UAB „Ivabaltė“ generaliniam direktoriui Irmantui Tarvydžiui, Renatai Sarajevienei ir kitiems rokiškėnams.
Dėkoju IĮ „Bajorų žuvis“ vadovui Juozui Simučiui, kuris šiemet talkininkus vaišino skania žuviene, UAB „Lašų duona“ direktoriui Zenonui Akramavičiui už dovanotą produkciją ir „Audrupio“ paukštyno vadovui Vidmantui Stasiškiui už dideles dėžes dovanotų kiaušinių, iš kurių buvo kepama ne tik kiaušinienė, bet ir mažieji talkos dalyviai specialiai parengtoje edukacijoje tą dieną mokėsi juos marginti vašku.
Ačiū verslininkui Igoriui Skripkai, kuris visiems talkininkams pagamino specialius talkos žetonus.
Rytoj – Tarptautinė muziejų diena. Šiemetinis jos devizas – „Muziejų kolekcijos vienija“ – įpareigoja dar kartą pasidžiaugti, kad muziejų, muziejininkus ir rokiškėnus vienija graži ir prasminga idėja – saugoti ir puoselėti savo krašto kultūros paveldą; įpareigoja dar kartą padėkoti kiekvienam, kuris savo darbais, geranoriškais patarimais, dėmesiu ir meile miestui, jo istorijai įnešate dalelę savęs, o, dirbant visiems kartu, sekasi įgyvendinti ir didelius tikslus.

Nijolė ŠNIOKIENĖ
Rokiškio krašto muziejaus direktorė
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: