blank
Rokiškio aliejinės direktorius Remigijus Jėčius dėkojo ūkininkui Jonui Pakalniui už svetingą priėmimą.

Senoji „Obelių aliejaus“ įmonė nuo šiol vadinsis Rokiškio aliejine, o jos gaminama produkcija bus žymima nauju ženklu – „Rokiškio aliejus“. Ši žinia pirmą kartą viešai buvo paskelbta per tradicinę bendrovės rapsų žydėjimo šventę, į kurią kviečiami visi su Rokiškio aliejine bendradarbiaujantys Lietuvos rapsų augintojai.

Autentiškas aliejinės produktas

„Gaminsime dviejų rūšių maistinį aliejų – rapsų rafinuotą ir nerafinuotą. Nuo gegužės 15 d. jį žymime nauju ženklu – „Rokiškio aliejus“. Šis produktas nuo pradžios iki pabaigos – mūsų. Nuo patikrintos ir kokybiškos žaliavos supirkimo iš Lietuvos rapsų augintojų, gamybos iki aliejaus pilstymo. Nuo šiol – tai vienintelis autentiškas mūsų produktas. Joks kitas rinkoje esantis ženklas, su kuriuo vartotojai sieja mūsų aliejinės vardą, nėra mūsų – nei bendrovės „Rukola“ pardavinėjamas „Obelių aliejus“, nei rapsų aliejus „Tyras“. Pastarajam mes tiekiame tik žaliavą, bet jo nepilstome, todėl negalime garantuoti, kad jame nėra primaišyta ne mūsų spausto aliejaus“, – „Gimtajam Rokiškiui“ sakė UAB „Rokiškio aliejinė“ direktorius Remigijus Jėčius.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kestutis
Kestutis
2017 8 birželio 10:58

Aliejus geras , mielai naudoju tik keista kad produkto plastikinis indas nezenklinamas D simboliu kuris suteiktu galimybe tuscia inda grazinti perdirbimui per taromata .