Rokiškio aliejinės direktorius Remigijus Jėčius dėkojo ūkininkui Jonui Pakalniui už svetingą priėmimą.

Senoji „Obelių aliejaus“ įmonė nuo šiol vadinsis Rokiškio aliejine, o jos gaminama produkcija bus žymima nauju ženklu – „Rokiškio aliejus“. Ši žinia pirmą kartą viešai buvo paskelbta per tradicinę bendrovės rapsų žydėjimo šventę, į kurią kviečiami visi su Rokiškio aliejine bendradarbiaujantys Lietuvos rapsų augintojai.

Autentiškas aliejinės produktas

„Gaminsime dviejų rūšių maistinį aliejų – rapsų rafinuotą ir nerafinuotą. Nuo gegužės 15 d. jį žymime nauju ženklu – „Rokiškio aliejus“. Šis produktas nuo pradžios iki pabaigos – mūsų. Nuo patikrintos ir kokybiškos žaliavos supirkimo iš Lietuvos rapsų augintojų, gamybos iki aliejaus pilstymo. Nuo šiol – tai vienintelis autentiškas mūsų produktas. Joks kitas rinkoje esantis ženklas, su kuriuo vartotojai sieja mūsų aliejinės vardą, nėra mūsų – nei bendrovės „Rukola“ pardavinėjamas „Obelių aliejus“, nei rapsų aliejus „Tyras“. Pastarajam mes tiekiame tik žaliavą, bet jo nepilstome, todėl negalime garantuoti, kad jame nėra primaišyta ne mūsų spausto aliejaus“, – „Gimtajam Rokiškiui“ sakė UAB „Rokiškio aliejinė“ direktorius Remigijus Jėčius.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kestutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kestutis
Kestutis

Aliejus geras , mielai naudoju tik keista kad produkto plastikinis indas nezenklinamas D simboliu kuris suteiktu galimybe tuscia inda grazinti perdirbimui per taromata .