Motyvuodama susilpnėjusia pieno produktų kokybės priežiūra Lietuvoje, Rusija sustabdė lietuviškų produktų įvežimą. Tačiau praėjusį penktadienį AB „Rokiškio sūris“ produkcijos siunta sieną su Rusija kirto… 

Spalio 7 d. Rusijos tarnyba „Rospotrebnadzor” oficialiai pranešė apie tai, kad davė nurodymą muitinei neįleisti pieno gaminių iš Lietuvos. Tarp įmonių, kurių produktai neva neatitinka reikalavimų, minimos „Pieno žvaigždės”, „Rokiškio sūris” bei „Rokiškio pienas“.
Naujienų agentūra Elta praneša: šios tarnybos vadovo Genadijaus Oniščenkos teigimu, sprendimas stabdyti lietuviškų gaminių eksportą priimtas dėl “sanitarinių ir epidemiologinių pavojų”. Anot jo, Lietuvos tiekėjų “Pieno žvaigždžių”, “Šilutės Rambyno”, “Rokiškio pieno” ir kitų produktai, pavyzdžiui, “Svalia”, “Rokiškio tikras”, “neatitinka reikalavimų”. 
„Apie draudimus žinome tiek pat, kiek ir jūs: tai, ką skelbia šalies žiniasklaida. Oficialių pranešimų neturime. Penktadienį AB „Rokiškio sūris“ produkcijos siuntos, mūsų žiniomis, buvo ruošiamos eksportui į Rusiją ir sėkmingai išvažiavo“, – sakė rajono Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vedėjas Antanas Redeckas.

GR ir Eltos inform.

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments