Redemalizacija yra injekcinė procedūra, kuri atliekama XELA REDERM šveicariškais preparatais. Jie yra sukurti pagal unikalią formulę – hialurono rūgšties ir gintaro rūgšties kombinacija maitina ir atgaivina odą bei efektyviai kovoja su senėjimo požymiais. Rūgščių derinys yra injekuojamas į odą naudojant papulių techniką. Po procedūros galima tikėtis tolygesnio odos atspalvio, sumažėjusių raukšlių, tinkamai pridrėkintos odos ir geresnio odos elastingumo.

Redermalizacijos procedūra yra visiškai jokių komplikacijų nekeliantis būdas pagerinti odos būklę. Tiek hialurono rūgštis, tiek gintaro rūgštis gaminasi žmogaus organizme natūraliai, todėl neigiamų reakcijų tokia procedūra iššaukti negali. Senstant šių medžiagų gamyba organizme suprastėja, todėl injekcijos atneša puikius rezultatus, kurie labai pasimato vertinant odos būklę. Redermalizacija yra tinkama bet kokio amžiaus asmenims, kadangi tai gali būti ne tik būdas atjauninti brandesnę odą, bet ir prevencinė priemonė norint mėgautis jaunatviška oda ilgiau. Dėl procedūros atlikimo galite kreiptis: https://www.plastikoschirurgas.lt/.

XELA REDERM gintaro ir hialurono rūgščių derinio nauda

Gintaro rūgštis yra itin gerai vertinama medžiaga dermatologijoje. Ji pasižymi raminančiomis ir regeneracinėmis savybėmis, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino sintezę, slopina uždegiminius procesus, neutralizuoja laisvuosius radikalus. Ši rūgštis taip pat pagerina mikrocirkuliaciją, atkuria sutrikusias ląstelių funkcijas, pristabdo odos senėjimo procesus. Hialurono rūgštis visapusiškai saugo odą nuo neigiamų išorinių veiksnių ir fotosenėjimo. Tai itin intensyviai drėkinanti medžiaga, kuri padeda sumažinti smulkias raukšleles. Abi šios rūgštis puikiai viena kitą papildo, todėl šiuo deriniu fibroblastai yra veikiami tris kartus efektyviau nei naudojant tik hialurono rūgštį.

Rūgščių kombinacijos nauda:

 • Intensyvus drėkinimas;
 • Fotosenėjimo prevencija;
 • Skaistumo ir odos tankio atkūrimas;
 • Priešlaikinio senėjimo stabdymas;
 • Raukšlelių ir kitų odos pakitimų dėl amžiaus korekcija;
 • Hperpigmentacijos korekcija;
 • Odos elastingumo gerinimas.

H&S redermalizanto naudojimas jautriai odai

Redermalizacija su H&S redermalizantu yra skirta jautriai odai, siekiant koreguoti atsirandančius senėjimo ženklus. Tai injekcinė procedūra, kurios metu pasiekiamas poveikis nesukeliant diskomforto bei nemalonumo itin jautriai odai. Tokia oda dažniausiai pasižymi pigmentacija, sausumu, kartais rožine, nelygiu veido tonu ar smulkiomis raukšlelėmis.

Šios produkto nauda:

 • Hialurono rūgštis užtikrina greitą produkto pasiskverbimą į odą;
 • Odai nesukeliamas stresas ir neatsiranda patinimas;
 • Papulės išnyksta po dienos;
 • Greitai matomi rezultatai.

Greiti procedūros rezultatai

Po procedūros praėjus 2-3 dienoms galima pastebėti, jog oda stangresnė. Po savaitės atkuriamas drėgmės lygis, o praėjus 3-4 savaitėms odos kokybė visiškai atsikuria. Kadangi injekcijos daromos papulių technika, produktas suleidžiamas tarp epidermio ir dermos (maždaug 1-2 mm gylyje), todėl paviršiuje susidaro nedidelė papulė. Atliekant procedūra su H&S produktu jos išnyksta per dieną, po procedūros su XELA REDERM papulės išnyksta per 48-72 valandas.

Užs. 547

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie