Verslininkai I.Tarvydis (kairėje) ir D.Trumpa žadėjo padėti įrengti atvirą ledo aikštelę.
Verslininkai I.Tarvydis (kairėje) ir D.Trumpa žadėjo padėti įrengti atvirą ledo aikštelę.

Kol kas rajono valdžia negali atsakyti, kada iškils rajono sporto ir sveikatingumo kompleksas. Optimistiškiausias variantas – 2013-aisiais šiam kompleksui statyti šalies valdžia skirs Valstybinės investicijų programos (VIP) lėšų. Tačiau rajoną garsinančioms vaikų ir suaugusių ledo ritulio komandoms ledo reikia jau dabar. Rajono verslininkai siūlo idėją – įrengti atvirą ledo aikštelę.

Sulaukė pasiūlymų
Rugsėjo 21 d. rajono meras Vidmantas Kanopa sukvietė į pasitarimą rajono politikus, ledo ritulininkus, verslininkus, Lietuvos ledo ritulio federacijos atstovus. Pasitarimas buvo planuotas savivaldybės 8 a. salėje. Tačiau į jį susirinko gausus besidominčių ledo ritulio perspektyvomis būrys, ir rajono valdžia nusprendė pasitarimą perkelti į kur kas erdvesnę 1 a. aukšto salę.
Šio pasitarimo tikslas – aptarti rajono verslininkų ir ledo ritulininkų pasiūlymą įrengti atvirą ledo ritulio aikštelę Kūno kultūros ir sporto centro čiuožykloje. „Norėčiau pabrėžti, kad jokiu būdu neatsisakome siekio statyti sporto ir sveikatingumo kompleksą. Tačiau kol kas nėra aiškus jo statybų finansavimas. Todėl reikia apsvarstyti ledo ritulininkų ir verslininkų pasiūlymą rengti atvirą ledo aikštelę, kad mūsų komandos turėtų kur treniruotis ir rengti varžybas, kol statysime kompleksą“, – pasitarimo pradžioje sakė meras.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Lina DŪDAITĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: