Mero patarėjas V.Rancevas:
Mero patarėjas V.Rancevas: \"Norime išgirsti verslininkų nuomonę

Iki Rokiškio miesto šventės beliko vos pusantro mėnesio. Jau dėliojamas jos repertuaras, planuojami kultūriniai, meniniai, pramoginiai, sportiniai renginiai. Ar šventės repertuare atsiras vietos rajono verslui?

Pokalbis
Pernai meras Vidmantas Kanopa rajono verslo įmonių ir organizacijų vadovus kvietė pokalbio prie kavos puodelio. Jis siūlė šventės metu organizuoti parodą „Rokiškis – verslus kraštas“, skirtą supažindinti visuomenę su rajono įmonių, amatininkų, tautodailininkų veikla, parodyti jų produkciją, skatinti verslo kontaktus. Pokalbio negausiai susirinkę verslininkai palaikė mero idėją. Miesto šventei buvo surengta paroda, 36 stendus jai parengė rajono įmonės, verslininkai ir tautodailininkai.
Ir šiemet, anot mero patarėjo verslui ir investicijoms Valerijaus Rancevo, miesto gimtadienio šventėje rajono valdžia norėtų matyti krašto verslininkus, amatininkus bei pramonės įmones. „Kokie šventiniai renginiai patrauklūs visuomenei ir verslui? Ar įmonių vadovai pageidautų šventinės parodos, ar jiems labiau rūpėtų verslo konferencija bei galimybė megzti ryšius su kitų rajonų kolegomis? To ketiname klausti pačių verslininkų“, – sakė p. Rancevas.
Į pasitarimą bus kviečiami rajono Verslininkų asociacijos atstovai, įvairių įmonių vadovai.

Daugiau šeštadienio GR

Lina Dūdaitė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie