Darbdavio poreikiams skiriamas didžiausias dėmesys

Skirtingų verslo krypčių įmonės kelia ir skirtingus reikalavimus būsimiems savo komandos nariams. Personalo paieškos ir atrankos agentūra, pažindama įmonę, įsigilinusi į realius jos poreikius ir reikalavimus potencialiems darbuotojams, kiekvieną paiešką ir atranką vykdo individualiai, parinkdama tinkamiausius paieškos metodus. Šie metodai padeda pritraukti tiek aktyvių, tiek pasyvių reikiamos kvalifikacijos specialistų. Taip pat pasitelkiami tinkamiausi vertinimo metodai, pradedant pusiau struktūruotu interviu ir baigiant itin teigiamai ne tik Baltijos šalyse, bet ir visame Senajame žemyne vertinamais psichologų iš Estijos sukurtais Tripod testais.

Su visais personalo paieškos ir atrankos projektais dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai

Darbuotojų paieška Kaune, kitame didžiajame Lietuvos mieste arba mažesniuose miesteliuose yra vykdoma tik aukščiausios kompetencijos savo srities specialistų. Agentūros ekspertai specializuojasi skirtingose srityse: vieni dirba su IT projektais, kiti savo žinias ir įgūdžius įdarbina ieškodami įvairių grandžių vadovų, taip pat yra darbuotojų, kurie specializuojasi vadybininkų ir kitų ekspertų paieškos ir atrankos srityse. Todėl bendradarbiaujant su agentūra siūlomi kandidatai puikiai atitiks skirtingų verslo sričių reikalavimus. 

Kuo skiriasi vadovų paieškos procesas?

Tinkamas vadovas yra vienas pagrindinių kriterijų, svariai prisidedančių prie verslo sėkmės. Šio komandos nario kvalifikacija, puikūs organizaciniai, veiklų planavimo, veikiančios strategijos kūrimo gebėjimai, taip pat gebėjimas suburti, įveiklinti bei išlaikyti motyvuotą, aukščiausia kompetencija pasižyminčių darbuotojų komandą, „skiepijant“ įmonės vertybes bei išlaikant šaltą protą net ir sudėtingiausiose situacijose, domina tikrai ne vieną potencialų darbdavį.

Būtent dėl to tokių specialistų pritraukimas visada yra tam tikras iššūkis. Šį iššūkį įveikti gali tik ilgametę patirtį, tinkamus įgūdžius bei žinias turintys specialistai, pasitelkdami visame pasaulyje pripažintus metodus, parenkamus atsižvelgiant į konkretaus projekto specifiką. 

Kaip vyksta vadovų atranka? Visų pirma agentūra kartu su būsimo darbdavio atstovais išsigrynina, kaip turėtų atrodyti tobulas įmonės vadovas. Tuomet yra parenkami ne tik tokie paieškos metodai, kaip „galvų medžioklė“, bet ir potencialių kandidatų vertinimo metodai. Įprastai potencialūs įmonių vadovai yra vertinami pasitelkiant standartizuotus, vadovaujančių pareigybių vertinimui skirtus specializuotus testus, taip pat naudojamos įmonės, ieškančios tam tikros grandies vadovo, praktinės užduotys. Visų įvertintų kandidatų išsamiuose pristatymuose agentūros specialistai pateikia visą informaciją apie kandidato atitiktį reikalavimas, jo vertinimo rezultatus, stipriąsias puses bei galimas rizikas. Daugiau apie vadovų paieškos ypatumus skaitykite, sekdami šią nuorodą: https://emplonet.lt/klientams/darbuotoju-paieska-ir-atranka/vadovu-paieska-ir-atranka/.

Užs. 175

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: