blank

Gaisras – tai viena iš blogiausių nelaimių, kuri gali aplankyti Jūsų namus ar darbą. Todėl visi suprasdami gaisro grėsmę ir padarinius imasi iš anksto veiksmų tam sustabdyti. Įmonėse ar viešose objektuose, kuriuose kasdieną dideliu srautu vaikšto ir dirba žmonės, yra privaloma laikytis saugos reikalavimų ir šiose įstaigose įrengti aukščiausio saugumo reikalaujančias priemones, kurios galėtų užkirsti kelią gaisrui ir jo padariniams.

Specializuotos įmonės užsiimančios priešgaisrinių durų gamyba, gamina šias duris ypač tvirtas, ir jos gali apsaugoti žmones nuo gaisro, dūmų, ar net ugnies plitimo. Apie priešgaisrinių durų naudojimo galimybes galima daugiau pasiskaityti tinklalapyje prekiaujančiame šiomis durimis.

Tačiau pagrindiniai reikalavimai šioms durims yra:

  • Kad būtų pagamintos iš stiklo, plieno, gipso, medienos ir aliuminiu derinio. Šių durų daugiasluoksniškumas suteikiama jiems atsparumą ugniai, bei karščiui.
  • Durys turi priešgaisrinių vartų saugiklio užraktą, kuris suveikia įsijungus priešgaisrinei signalizacijai ir uždaro duris, taip apsaugodamas likusias patalpas nuo dūmų bei ugnies.
  • Durys turi turėti sertifikatus, įrodančius jų saugumą ir atsparumą ugniai. Ir jų techninės savybės turi būti patikrintos ekspertų.

Durų dizainas ir spalva ar viršutinė faktūra iš ko pagamintos durys gali būti suderinta su užsakovu, tačiau būtina pabrėžti, kad viršutinio sluoksnio faktūra negali būti keičiama, nes tai gali pakenkti durų kokybei. Visi Lietuvos respublikos priešgaisrinės saugos keliami reikalavimai šioms durims griežtai reglamentuoti jais aprašomose nuostatose, todėl norint įsirengti darbo vietą, ar viešą vietą, kurioje kas dieną lankysis didelis skaičius žmonių būtina įsirengti griežtai reikalavimus atitinkančias priešgaisrines duris.

Saugumas ir dar kartą saugumas – vienas iš svarbiausių dalykų statomose objektuose, gamybinėse patalpose ar viešose įstaigose. Jei statybų rangovas įrengia ir suprojektuoja saugias bei kokybiškas priešgaisrines duris, tai šis pastatas gali būti saugiai eksploatuojamas, nes jei atvyks priešgaisrinės saugos inspektoriams ir nustatys pažeidimus dėl šių priešgaisrinių durų, – Jums bus neleista šio pastato eksploatuoti, kol nesusitvarkysite šių pažeidimų. Įsirengus saugias ir patikimas duris Jums neteks nieko taisyti ir koreguoti, ir savo statybos darbus Jūsų objekte bus galima užbaigti.

Užs. 1077

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: