blank

Prabangūs baldų apmušalai

Pagrindinis dalykas, kuris kambariui suteikia prabangos – baldai. Tačiau nėra būtina pirkti pačių prabangiausių sofų ar komodų. Prabangos baldams suteikia detalės, pavyzdžiui apmušalai. Pasirinkite gerai atrodančia tekstilę ir akimirksniu gaminys atrodys kur kas prabangiau. Tokiu atveju labai praverčia minkštų baldų gamyba. Prabangiai atrodo aksominiai ar boucle audiniai. Prabangos įspūdį kurti galima ir pasitelkiant spalvas. Rinkitės sodrių žalių ir auksinių tonų derinį arba violetinę spalvą. Prabangiai atrodo ir monochromiški, tarpusavyje suderinti kambario baldai.

Dekoro detalės

Tokioje svetainėje nerekomenduojama rinktis vien šiuolaikiškų baldų ir akcentų. Naujais daiktais užpildytam kambariui gali pritrūkti įdomumo. Todėl jame įterpkite ir senovinių detalių, pavyzdžiui, statulėlių, didelių vazų, paauksuotų nuotraukų rėmelių ar veidrodžių. Didelės, keletą žvakių talpinančios žvakidės pridės papildomo jaukumo ir padės kurti prabangų vaizdą daug neišleidžiant.

Taip pat ant sienų galite pakabinti keletą didelių paveikslų, reprodukcijų ar fotografijų, kurios papildys kambario interjerą. Prabangiu erdvės akcentu gali tapti ir šviestuvas. Rinkitės tarp didelio aksesuaro kambario centre arba keleto pastatomų šviestuvų įvairiose, strategiškai patogiose kambario vietose.

Augalai

Augalai ir gėlės beveik visada yra teisingas pasirinkimas, norint papildyti kambario interjerą. Svetainėje puikiai tiks didelės palmės ar monsteros. Jos primins žiemos sodo augalus, tačiau tuo pat metu atrodys prabangiai. Taip pat kartais galite pasimerkti dideles gėlių puokštes.

Jei nenorite kas keletą dienų keisti gyvų gėlių puokščių, investuokite į dirbtinius augalus, kurie visada atrodys gražiai ir kurs romantišką įvaizdį kambaryje. Tik nepamirškite tinkamai jų prižiūrėti, nes susikaupusios dulkės tikrai neatrodo patraukliai.

Taigi, jei galvojate, kaip pakeisti svetainę ir sukurti prabangos pojūtį, pokyčius galite pradėti remdamiesi šiais patarimais. Kiekvieni namai ir jų šeimininkai yra skirtingi. Todėl atsižvelkite į savo pomėgius bei poreikius ir susikurkite svajonių svetainę.

Užs.1043

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments