blank

Meistravimas

Ne vienam vyriškiui patinka „krapštytis“ namuose atliekant įvairius smulkius remonto darbus, o galbūt netgi imantis ir kur kas didesnių projektų. Jei taip galėtumėte apibūdinti ir būsimąjį dovanos adresatą, jos turėtumėte ieškoti tarp įrankių ir remontui skirtų prekių. Tai gali būti naujos lentynos, įrankių dėžės ar netgi patogūs darbo drabužiai – panašių variantų tikrai atrasite ir dar daugiau.

Automobiliai

Tikriausiai būtų sunku surasti vyrą, kuris nebūtų įsimylėjęs savo automobilio – pasinaudodami tuo, labai lengvai galite išrinkti jam patiksiančią dovaną. Šiuo atveju tiks viskas, kas susiję su šiomis transporto priemonėmis, pradedant salono gaivikliais ir baigiant kokybiškomis švaros priemonėmis. Pabandykite paieškoti naujų, dar nematytų produktų – taip jiems paliksite dar didesnį įspūdį.

Žvejyba

Užkietėję žvejai visuomet įvertins dovanas, kurios yra susijusios su žūkle, tačiau jei patys su ja neturite nieko bendro, tikėtina, kad bus pakankamai sunku surasti kokybiškus ir jų žvejybos įpročius atitinkančius gaminius. Šiuo atveju būtų pravartu pasikonsultuoti su jų žvejybos draugais arba rinktis pakankamai neutralius variantus – aprangos detalės, žvejybinės dėžutės ar kuprinės galėtų būti keletas tokių idėjų. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į echolotus – jie žvejams suteiks dar daugiau naujų galimybių.

Muzika

Ieškant dovanos melomanui, pasirinkimo variantų taip pat netrūksta – visuomet galima pagalvoti, kaip dar patogiau ar kokybiškiau klausytis muzikos. Pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjo nešiojamosios kolonėlės, kurios veikia be jokių laidų ir dėl to gali būti labai patogiai transportuojamos. Laidų lygiai taip pat gali neturėti ir Bluetooth ryšiu veikiančios ausinės – tarp jų surasite ne vieną labai kokybiškai garsą transliuojantį modelį. O jei norisi būti originalesniems, galite pagalvoti apie plokštelių grotuvą ar netgi muzikos instrumentą, kuriuo vyras seniai norėjo išmokti groti.

Kelionės

Keliauti daugiau ar mažiau mėgsta kiekvienas iš mūsų, tačiau jei galėtumėte pasakyti, jog tai yra būsimojo dovanos gavėjo aistra, dovana turėtų būti susijusi su šia veikla. Tam, kad dar geriau ją konkretizuotumėte, turėtumėte atsakyti sau į klausimą, kokias keliones labiausiai mėgsta vyras. Jei tai – skrydžiai ir tingus poilsis, puikiai tiks nutrinami kelionių žemėlapiai ar kelioninės pagalvėlės. Kelionėms automobiliu pravers nauji autoturizmo reikmenys ir įvairūs papildomi priedai automobiliui, o jeigu bičiulis mėgsta stovyklavimą ar žygius, reikėtų pasidairyti turistinio inventoriaus. Tiek šias, tiek kitas dovanų idėjas apžiūrėti ir įsigyti galėsite spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/dovanos/dovanos-vyrams.

Naujosios technologijos

Naujųjų, išmaniųjų technologijų gerbėjams pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta, tačiau šiuo atveju ir vėlgi reikėtų pasidomėti, kokios konkrečios veiklos domina vyrą. Pavyzdžiui, jeigu jis daug laiko praleidžia prie kompiuterio, verta pagalvoti apie kokybiškas ausines ar kitus šios technikos priedus. Jeigu vyras prisideda prie namų puoselėjimo, jį sužavės robotai dulkių siurbliai, išmanieji virduliai ir kiti panašūs buitį lengvinantys prietaisai. Žaidimų entuziastams dovanos taip pat neteks ilgai ieškoti: šiuo atveju galite išrinkti tiek įdomų žaidimą, tiek ir pagalvoti apie naują konsolę. Pastaruoju metu itin daug komplimentų gauna PlayStation 5 žaidimų konsolė – ją palankiomis kainomis nusipirksite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Sportas

Dovanos sportuojantiems gali būti susijusios tiek su sportu, tiek ir su sveikesne gyvensena. Daugeliui vyrų tikrai turėtų patikti sveikiau maistą pasigaminti leidžiantys prietaisai ar apie reguliarų vandens gėrimą primenančios išmaniosios gertuvės. Taip pat galima papildyti jų svorių ar treniruoklių inventorių naujais gaminiais – tiesa, šiuo atveju reikėtų pasidomėti, ko šioje kolekcijoje vyrams trūksta. Galiausiai visuomet galima pagalvoti apie naują sportinę aprangą ar avalynę – ji tikrai neliks nepanaudota.

Priklausomai nuo konkrečių vyro pomėgių, panašių idėjų galėsite sugalvoti ir kur kas daugiau. Visgi, jei apsispręsti bus sunku, niekuomet nesuklysite subtiliai pasidomėję, apie ką jis šiuo metu svajoja labiausiai – tuomet tikrai pavyks išvengti nesėkmės.

Užs. 976

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments