Sofos

Tai – kone patys populiariausi, dažniausiai svetainėse sutinkami baldai. Ir tikrai ne be priežasties: sofos išsiskiria ypatingai plačiu asortimentu, todėl tinkamą variantą galima surasti bet kokio dydžio kambariui. Didelėms svetainėms tinka talpesni variantai, tuo tarpu turint ribotą kiekį vietos, galima rinktis dviem žmonėms pritaikytus modelius. Sofos labai dažnai atstoja ir lovas – miegojimo mechanizmą turintys baldai praverčia tais atvejais, kai reikia komfortiškai paguldyti užsukusius svečius ar tiesiog trūksta kambarių nakvynei. Galima rinktis modelius ir su patalynės dėže – tuomet nekyla jokių keblumų su daiktų sandėliavimu.

Minkšti kampai

Iš esmės šie baldai labai panašūs į sofas – ir tarp jų galima rasti tiek miegojimui, tiek daiktų laikymui skirtų modelių. Tačiau dėl kiek kitokios, „U“ arba „L“ raides primenančios formos, ant tokio baldo gali susėsti kiek daugiau žmonių, o jei norisi, patogiai galima ištiesti kojas priešais televizorių. Žinoma, tokie privalumai reikalauja ir papildomos kambario vietos, tad juos dažniausiai renkasi tie, kurie turi didesnę svetainę ar tiesiog nori maksimaliai išnaudoti visą turimą vietą tam, kad atsisėsti galėtų kuo daugiau žmonių. Kaip ir sofos, tokie kampai nustebins ir stilistiniais sprendimais – tarp jų rasite įvairiausių atspalvių ir raštų. Plačią jų įvairovę siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Pufai

Tai – ypatingai kompaktiški svetainės baldai, kuriems vietą surasite net ir labai ankštame kambaryje. Kai kurie iš jų gali pasiūlyti vietos ir daiktų laikymui, taigi praktiškumo jiems tikrai netrūksta. Visgi, kalbant apie komfortą, pufai niekuomet negalės konkuruoti su sofomis ar minkštais kampais. Būtent dėl to jie dažniausiai naudojami kaip papildomi baldai, kai namuose netikėtai pritrūksta kėdžių ar norisi atsisėdus patogiai ištiesti kojas. Žavus jų dizainas papuošia bet kokį interjerą, todėl šiuos baldus galima naudoti ir kaip akcentus – tarp pufų rasite labai įdomiai atrodančių modelių.

Sėdmaišiai

Šie baldai yra itin patogūs ir universalūs – juose galima įsitaisyti pačiomis įvairiausiomis pozomis. Moderni jų išvaizda tarsi iš karto įpareigoja sėdmaišius naudoti šiuolaikiško dizaino svetainėse, tačiau naudojant neutralius jų atspalvius, patogią skaitymo ar kompiuterinių žaidimų zoną galima įsirengti bet kokios stilistikos kambariuose. Šie baldai dažnai pritaikomi ne tik svetainėse, bet ir jaunuolių kambariuose – toks variantas jiems tikrai turėtų palikti įspūdį.

Supami krėslai

Šie baldai, nors ir ne patys mažiausi, tikrai galėtų būti tituluojami vienais patogiausių. Jei turite erdvesnę svetainę ir šiame kambaryje galite atskirti nedidelį kampelį sau, grįžę po sunkios dienos, visuomet džiaugsitės tokiu savo sprendimu. Tiesa, pastatomus krėslus vis dažniau pakeičia pakabinami jų modeliai. Nors tokie kiaušinio formos baldai naudojami lauke ar terasose, daugelis sumaniai juos pritaiko ir vidaus interjerui – ypač tuomet, jei svetainėje nereikia skaičiuoti kiekvieno centimetro. Tokių krėslų asortimentą galite apžiūrėti čia.

Atidžiau susipažinę su visais šiais svetainės baldais, nesunkiai nuspręsite, kurie iš jų geriausiai tinka būtent Jūsų namams. Visi jie turi savų pranašumų – svarbiausia tiksliai žinoti, kokie yra Jūsų poreikiai ir kiek vietos baldams galite skirti.

Užs. 512

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie