blank

Elektros instaliacija turi būti atliekama itin kruopščiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų, todėl vertėtų kreiptis į patyrusius specialistus, kurie tuo pasirūpins už jus. PortalPRO pastebi, kad šiemet tam tikri elektros darbai sulaukia dar didesnio susidomėjimo nei kada nors anksčiau, todėl naudinga pasidomėti, kokie darbai šiuo metu  atliekami dažniausiai, ir kokios vidutinės jų kainos.

Gartraukio pajungimas

Gartraukis – tai vienas svarbiausių šiuolaikinės virtuvės įrenginių ir populiariausių elektros darbų, kuris efektyviai surenka garus ir neleidžia plisti nemaloniems kvapams. Maža to, gartraukis padeda apsaugoti stalviršius ir buitinę įrangą nuo riebalų kaupimosi, todėl virtuvės tvarkymas tampa gerokai paprastesnis. Gartraukio pajungimo kaina yra visai nedidelė – ji siekia maždaug 12 eurų (jei taip pat reikalingas ir gartraukio montavimas, šios paslaugos kaina yra maždaug 24 eurai).

Rozetės keitimas

Nors gali atrodyti, kad šis darbas yra tiesiog elementarus, tačiau tikrai neverta rizikuoti ir bandyti jį atlikti patiems. Elektrikas rozetės keitimą atliks už maždaug už 6 eurus (tiek pat kainuoja ir jungtuko montavimas).

Šviestuvo montavimas

Šviestuvo montavimą taip pat rekomenduojama patikėti patyrusiems elektrikams. Nors anksčiau šį darbą neretai buvo nusprendžiama atlikti patiems, tačiau dabar tenka pastebėti, kad į elektrikus dėl šios paslaugos kreipiamasi vis dažniau. Tai tikrai nestebina – juk ir šviestuvų instrukcijose įprastai yra nurodoma, kad šį darbą gali atlikti tik elektrikas. Šviestuvo įrengimo kaina priklauso nuo pasirinkto apšvietimo tipo: LED apšvietimo įrengimas kainuoja maždaug 9 eurus, BRA šviestuvų montavimas – maždaug 12 eurų, ir t.t.

Judesio daviklio montavimas

Namuose vis dažniau nusprendžiama įsirengti judesio daviklius, kurie tikrai praverčia buityje. Šių daviklių įrengimas yra ganėtinai nebrangus – apytikslė judesio daviklio montavimo kaina siekia 12 eurų.

Telefonspynės montavimas

Telefonspynės montavimas yra itin aktualus daugiabučių gyventojams, tačiau vadinamąjį domafoną vis dažniau nusprendžiama įsirengti ir individualiuose namuose. Naudotis telefonspyne yra labai paprasta ir patogu, o jos įrengimo kaina siekia maždaug 36 eurus.

Šildytuvo montavimas ir pajungimas

Vandens šildytuvo montavimas ir pajungimas aktualus individualių namų gyventojams. Specialistai pasirūpins, kad šis darbas būtų atliekamas greitai ir saugiai, o paslaugos kaina tikrai nebus labai aukšta: šildytuvo montavimo kaina siekia 30 eurų, o pajungimas – 12 eurų.

Ventiliatoriaus montavimas

Šiltajam metų laikui neretai imama ruoštis dar iš anksto. Vasaros mūsų šalyje tampa vis karštesnės, todėl dažnai nusprendžiama įsirengti įvairius vėsinimo įrenginius. Vienas jų yra ventiliatorius, kurio montavimo kaina siekia maždaug 12 eurų.

Elektrinio grindinio šildymo įrengimas

Elektrinis grindinis šildymas užtikrina komfortą ir šilumą. Toks šildymo tipas mūsų šalyje sulaukia vis didesnio susidomėjimo: šios elektriko paslaugos 2022 metais užsakomos vis dažniau. Elektra šildomų grindų pajungimas su kabelio kilimėlio įrengimu kainuoja maždaug  12 eurų už kvadratinį metrą.

Užs. 689

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments