blank

Poilsis dviems turi labai daug įvairių spalvų. Tai gali būti puikus pasirinkimas, kai norisi pailsėti nuo žmonių šurmulio ir mėgautis tik vienas kitu. Taip pat tai gali būti puikus sprendimas, jei ieškote vertingos dovanos savo antrai pusei sukaktuvių metinių proga. Dar daugiau, poilsis dviems gali turėti ir romantinę gaidelę. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad iš tiesų poilsis dviems apima labai daugiau net šimtus pasiūlymų. Taigi, natūraliai kyla klausimas; o kaip išsirinkti greitai? Gera žinia ta, kad išsirinkti poilsio pasiūlymą dviems per trumpą laiko tarpą, tikrai yra įmanoma, teriekia atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

Iš karto įvardinkite kurortą ar miestą, kuriame norėtumėte apsilankyti

Iš daugybės poilsio dviems pasiūlymų, išsirinkti tą vienintelį bus kur kas paprasčiau tuo atveju, ei iš karto įvardinsite kurortą (Druskininkus, Palangą, Birštoną), arba miestą (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir t.t.). Vis tik tai padarysite, iš karto sumažės pasirinkimų skaičius – pasinaudokite reikiamu filtru ir jau po kelių akimirkų išvysite jus dominančioje vietovėje galiojančius poilsio pasiūlymus.

Numatykite biudžetą

Iš daugybės poilsio dviems pasiūlymų, išsirinkti bus dar lengviau ir tuo atveju, jei iš anksto numatysite, kiek norėtumėte išleisti šiam poilsiui. Gera žinia ta, kad šauniai pailsėti bei paįvairinti kasdienybę, galima ir tuo atveju, net jei esate numatę ypač nedidelį, tarkime vos 50 eurų biudžetą – tereikia pasirinkti aktualų filtrą ir jau po kelių akimirkų išvysite tuos pasiūlymus, kurie pateisina jūsų biudžeto lūkesčius.

Nakvynių skaičius

Pats metas įvardinti ir dar vieną dalyką, dėl kurio, išsirinkti vieną pasiūlymą iš daugybės bus taip pat kur kas lengviau. Tai – nakvynių skaičius. Suplanuokite savo laiką ir iš karto numatykite, kiek jo norėsite skirti poilsiui – jums tereikia įvardinti, kiek nakvynių turėtų sudaryti  poilsio pasiūlymas ir, pasirinkus, tai atspindintį filtrą, pasiūlymų skaičius gerokai sumažės.

Pasiūlymo galiojimas

Be visų jau įvardintų akcentų, reikėtų nepamiršti ir dar vieno, kuris, įvardintas, taip pat gerokai prisidės prie to, kad tinkamiausią pasiūlymą išsirinktumėte kur kas greičiau. Taigi, įvardinkite, kuris iš šių galiojimo variantų (galiojimas visomis savaitėmis dienomis, galiojimas darbo dienomis, galiojimas savaitgaliais) jums yra patogiausias ir pasirinkite tai atspindintį filtrą – jau po kelių akimirkų bus atrinkti jums aktualus pasiūlymai.

Taigi, kaip matyti, iš daugybės pasiūlymų dviems išsirinkti bus kur kas paprasčiau tuo atveju, jei atkreipsite dėmesį į tokius akcentus, kaip: vieta, biudžeto dydis, nakvynių skaičius bei pasiūlymo galiojimas. Taigi, įvardinkite šiuos akcentus, pasirinkite sau aktualius kriterijus, ir jau po kelių  akimirkų išvysite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kriterijų. Tad linkime greito pasiūlymo išsirinkimo bei malonaus poilsio. Tad pradėkite planuoti malonų  laiką jau dabar.

Užs. 1481

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments