blank

Romantiniuose santykiuose sunku išvengti problemų, jei kasdienybėje mus lydi nuovargis, energijos stoka, atsibodusi rutina. Kartais esame tokie užimti, jog nebemokame kokybiškai praleisti laiko su partneriu. Ilgainiui tai tik gilina problemas – tampa sunku suprasti vienas kitą, tinkamai valdyti konfliktus ar tiesiog mėgautis paprastu buvimu kartu. Gera žinia, jog poilsis dviem gali išspręsti tokias situacijas.

Kokybiško poilsio dviems pasiūlymų galima rasti SPA paslaugas teikiančiuose viešbučiuose ir sveikatingumo centruose. SPA „atostogos“ yra puikus pasirinkimas stokojantiems laiko, bet norintiems patirti visapusišką atsipalaidavimą – tiek individualiu, tiek poros atžvilgiu. Kodėl verta išbandyti poilsį dviese SPA centre? Žemiau pateikiame kelis iš daugelio aspektų, kaip išvyka į SPA centrą dviese teigiamai paveikia poros santykius.

Nauja bendra patirtis

Tyrimai rodo, kad poros, kurios reguliariai užsiima bendra veikla ir kartu patiria naujų patirčių, yra daug artimesnės ir stipresnės. Taip yra dėl to, jog nauji potyriai padeda kartu augti kaip asmenybėms, leidžia daugiau sužinoti apie vienas kitą, skatina pažvelgti į santykius ir tarpusavio bendravimą kitu kampu. Poilsiaujant SPA centre, kur tvyro atpalaiduojanti, raminanti ir maloni atmosfera, daug lengviau mėgautis naujomis patirtimis.

Stimuliuoja artumo pojūtį

Dviese mėgaujantis masažais, grožio procedūromis, pirčių malonumais, sūkurinėmis voniomis ir kitomis vandens procedūromis organizme išsiskiria oksitocinas, dar vadinamas „meilės hormonu“. Dėl to poros, kartu besimėgaujančios spa procedūromis, patiria didesnį artumą, intymumą, ramybę ir pasitenkinimą. Be to, kadangi teigiamas oksitocino poveikis išlieka daug ilgiau, tikėtina, jog ir grįžę iš išvykos dar kurį laiką jausitės tarsi „ant sparnų“.

Numalšina tarpusavio įtampą ir stresą

SPA procedūrų dviese metu išsiskiria ne tik oksitocinas, bet ir serotoninas, dopaminas, endorfinai. Šie hormonai yra būtini mūsų gerai savijautai, todėl nenuostabu, jog mėgaujantis SPA dviese didėja pasitenkinimas vienas kitu ir santykiais. Be to, SPA procedūrų atpalaiduojantis poveikis gerina abiejų partnerių nuotaiką ir savijautą, todėl tampa lengviau išspręsti tarpusavio problemas ar naujai pažvelgti į problemų sprendimą. Juk kada patiriame pasitenkinimą ir esame geros nuotaikos, galime ramiai reaguoti į įvairias situacijas, priimti naudingus sprendimus.

Skatina atkurti gilų ryšį

Įprastiniame gyvenimo režime gali būti sunku koncentruotis į santykių gerovę, išklausyti partnerį ar kokybiškai praleisti laiką kartu. Įvairios pareigos, darbiniai reikalai, buitiniai rūpesčiai yra dažna kliūtis, trukdanti poroms palaikyti gilų tarpusavio ryšį. Žinoma, natūralu, jog gyvenant įtemptą ir užimtą gyvenimo būdą santykiai ilgainiui nukenčia.

Išvyka į SPA centrą drauge yra puiki proga nusimesti rūpesčių „bagažą“ ir skirti dėmesį vienas kitam. SPA procedūros yra puikus būdas praleisti laiką drauge, suartėti ir atkurti gilų ryšį.

Padeda formuoti sveikus gyvensenos įpročius

Daug lengviau suformuoti naujus įpročius, kai tai tampa bendru tikslu. Žinoma, savaitgalinė ar ilgesnė išvyka į SPA centrą nebūtinai taps tramplinu į sveikos gyvensenos įpročių formavimą, tačiau toks poilsis leis pajusti sveiko gyvenimo būdo privalumus. Jei jaučiate, kad romantiniuose santykiuose per mažai sau skiriate dėmesio ar kartu linkstate į neigiamus įpročius, – pasibuvimas SPA centre gali paskatinti keisti savo kasdienius įpročius ar bent jau pasisemti daugiau žinių apie sveiką gyvenimo būdą.

Be to, išbandžius SPA procedūras dviese, galimai tapsite labiau motyvuoti išbandyti panašių veiklų, reguliariai leistis į SPA „atostogas“ ar bent jau jas susikurti namuose.

SF – https://rekvizitai.vz.lt/en/company/laisvalaikio_dovanos/

 

Užs. 456

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments