blank

Plytelių klijavimas yra kvalifikuotas darbas, reikalaujantis daug planavimo ir profesionalumo tačiau mes – Apdailosabc – esame tam, kad padėtume jums pasiekti geriausią apdailos rezultatą. Nesvarbu, ar klijuojate plyteles vonios kambaryje, virtuvėje, norite jomis iškloti dušo grindis ar bet kokiame nedideliame plote, kuriame reikia daugiau įgūdžių, pavyzdžiui, židinį, mes pasiruošę jums padėti.

Kaip plytelės yra klijuojamos?

Iš tiesų, be galo svarbus yra tinkamos medžiagos pasirinkimas. Plytelės yra viena iš populiariausių apdailos pasirinkimų, naudojamų tiek virtuvės, tiek vonios remonto darbams. Pastaraisiais metais jų populiarumas labai sparčiai augo. Taip yra dėl to, kad plyteles nesunku suklijuoti ir jos suteikia galimybę greitai ir paprastai atnaujinti kambarį gražiomis spalvomis, raštais ar tekstūromis.

Kai reikia nuspręsti, kokio tipo plyteles norite klijuoti, tai dažnai gali būti sunku dėl didelio įvairių medžiagų asortimento, kurių kiekviena turi savo privalumų ir trūkumų.

Taip pat svarbu pagalvoti, kur planuojate dėti plyteles. Jei planuojate jas klijuoti prieškambaryje ar virtuvėje, tai yra vietos, kuriose vaikšto daug žmonių, todėl reikia naudoti patvarią medžiagą.

Kodėl grindų bei sienų apdailai verta rinktis būtent plyteles?

Įperkama: plytelės yra prieinamos įsigyti kiekvienam, nes jų kainos yra palyginus nedidelės. Kaina priklauso nuo plytelių kokybės, jų tipo ir pan. Tačiau kiekvienas žmogus gali rasti tinkamų variantų pagal savo kišenę. Plytelės taip pat yra pigesnis brangių medžiagų pakaitalas. Jei mėgstate marmurą, bet nenorite jo naudoti kaip grindų dangos dėl jo trūkumų ir kainos, plytelės jums padės. Tiesiog pasirinkite tas, kurios atrodo kaip marmurinės grindys. Tas pats pasakytina ir apie medinių grindų plyteles.

Įvairovė: Vargu ar kas nors pasiūlytų statybininkui tiek daug įvairovės. Jų rasite įvairiausių spalvų, dizaino, tekstūrų ir tipų. Atsižvelgdami į konkrečius poreikius, galite pasirinkti tinkamiausias. Pavyzdžiui, vonios kambariui skirtos plytelės labai skiriasi nuo grindų plytelių. Paieškokite ir pamatysite, kad pasirinkimas yra didžiulis, tad išsirinks ne pats įnoringiausias klientas.

Klijavimas: Kitų statybinių medžiagų klojimo procesas yra gana ilgas ir sudėtingas palyginus su plytelėmis. 500 kv. metrų namo marmurines grindis įrengti prireiktų maždaug dviejų savaičių. Jei pasirinktumėte plyteles, darbas būtų atliktas per 4–5 dienas ar net mažiau. Taigi, sutaupytumėte laiko ir kaina būtų žymiai mažesnė nei marmuro grindų.

Valymas: reikia labai atsargiai valyti betoninę sieną ar medines grindis. Per didelis vandens kiekis ir medžiaga bus sugadinta. Kai ant jų atsiranda dėmių ar nešvarumų, valymas taip pat būtų gana sudėtingas darbas. Su plytelėmis tokių problemų nekyla, nes jos yra labai lengvai valomos ir ant jų nelieka dėmių.

Atsparios vandeniui: tai turbūt geriausia plytelių savybė. Jos yra beveik nepralaidžios vandeniui, todėl plačiai naudojamos vonios kambariuose, virtuvėse ar net grindims. Jokia kita statybinė medžiaga tame pačiame kainų intervale ir toje pačioje estetinėje kategorijoje negali pasigirti tokiomis puikiomis savybėmis. Net marmuras yra akytas!

Ekologiškas pasirinkimas: Plytelės yra palyginti ekologiškas pasirinkimas, nes jos daugiausia gaminamos kepant molį itin aukštoje temperatūroje. Kadangi nebuvo iškirsti medžiai (medinių grindų atveju) ir nebuvo išnaudoti gamtos ištekliai (marmurinės grindys), galite gyventi su pasitenkinimu, kad padarėte savo darbą tausodami aplinką. Taip pat jų valymui nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų, taip išvengiant galimo pavojaus jūsų sveikatai.

Patogus keitimas: plytelės taip pat padeda atkurti bet kokią grindų dangą. Kadangi marmuras yra brangus, o jo montavimas yra nepatogus, galite gauti plyteles, kurios atrodo lygiai kaip marmurinės grindys. Taip pat galima įsigyti plytelių, panašių į medžio, akmens ar stiklo apdailą ir kt.

https://www.apdailosabc.lt/

Užs 48

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: