blank

„Dirbti pradėjome sausio 3 d. Tačiau rokiškėnai patys matė kokios sąlygos buvo rajone tądien. Nors buvom pasirengę kibti į darbus pilnu pajėgumu, bet plikledis yra plikledis.

Juk keliais, šaligatviais ar kiemuose slidinėjanti atliekų surinkimo technika – tikrai ne juokas. Pasirinkome saugoti gyventojus ir jų turtą, dėl to mūsų transportas pasirodė ne visose vietose, kuriose buvo numatyta“, ‒ pasakoja „Ekonovus“ Panevėžio skyriaus vadovė Viktorija Virkutytė.

Nuo praėjusio pirmadienio „Ekonovus“ Rokiškio rajone prižiūri virš 13 000 individualių konteinerių ir virš 400 didelių standartinių bendro naudojimo konteinerių, į kuriuos metame išrūšiuotas popieriaus, plastiko – metalo ir stiklo atliekas.

Visgi plikledis buvo tik pirmoji bendrovei tekusi staigmena. Antroji – daugiau nei numatyta užsipildę konteineriai.

„Žiūrint atskirai, mums nėra problema kiek užsipildęs kuris nors konteineris. Bet jeigu persipildę visi konteineriai be išimties, tuomet darosi sudėtingiau, mat gerokai išauga darbų apimtys. Nepaisant to, atidėlioti darbo negalėjome, nes įmonė turi įsipareigojimus, o ir gyventojai toliau rūšiuoja bei meta pakuočių atliekas“, ‒ sako V. Virkutytė.

Visgi „Ekonovus“ susidorojo ir su šiomis aplinkybėmis – į pagalbą buvo pasitelktos papildomos bendrovės pajėgos, kurios į Rokiškį atvyko iš Kauno ir Vilniaus padalinių. „Ekonovus“ atstovės teigimu, jau nuo šeštadienio pakuočių atliekų surinkimas iš konteinerių vyksta įprastu ritmu.

„Jeigu kas nerimavo dėl išrūšiuotų atliekų konteinerių išvežimo, galiu nuraminti – po netikėtumų tekusių pirmąją Naujųjų metų savaitę, viskas sugrįžo į savas vėžes“, ‒ teigia V. Virkutytė.

Užs. 54

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Jolita
Jolita
2022 12 sausio 15:10

Panemuneli ir ne visur isveze tai kam tada rusiuot vesim bendruos

Nijolė
Nijolė
2022 11 sausio 15:03

“Viskas sugrįžo į savas vėžes”… Tai gal tik savom vėžėm ir važiavo, nes Jūžintuose konteineriai dar pilni ir šiandien (01 11) tebestovi

Valia
Valia
2022 10 sausio 17:57

Tikriausiai pereme ta ,,ekonovus,,,neranda kam dirbt,tai gi baisu,tuo kuosos isnesios siukles po visur,jei ta ,,ekonovus,,Panevezio apskriciai,tai cia grynas bardakas,jau matos nuo pradziu….

Laibgalietė
Laibgalietė
2022 10 sausio 14:22

Tai kad konteineriai gyvenvietėse dar tebestovi pilni.

daugiabutis
daugiabutis
2022 10 sausio 14:02

Siaubas kas darosi Rokiškyje prie daugiabučių, pakuočių konteineriai perpildyti.

Smalsutis
2022 10 sausio 13:11

Užimtumo tarnybos tinklapyje Ekonovus ieško vairuotojų ir darbininkų.