blank

Kirpimas karštomis žirklėmis Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose populiarėja vis labiau. Stebinti tai tikrai neturėtų – šis metodas pasižymi daugybe privalumų. Visgi, kai kurie žmonės apskritai nežino apie plaukų kirpimą karštomis žirklėmis, o kiti, net jeigu ir yra girdėję, daugiau apie tai nesidomėjo. Tad, aptarkime pagrindinius aspektus, kurie padės apsispręsti, ar ši procedūra reikalinga būtent Jums. Visgi, dažniausiai iškylančiu klausimu vis dar išlieka – kuo skiriasi paprastas kirpimas nuo to, kuris atliekamas karštomis žirklėmis?

Kuo skiriasi paprastas ir kirpimas karštomis žirklėmis?

Dauguma žmonių yra tiek pripratę prie įprasto kirpimo, jog nė nesupranta, kodėl apskritai reikėjo tokios naujovės, kuri egzistuoja dabar. Tačiau, nemažai jų nežino, kad tradicinis kirpimas dažnai pažeidžia natūralią plaukų struktūrą. Tai paskatina tokių bėdų atsiradimą, kaip trapumas ar galiukų išsišakojimas. Be abejo, šios problemos ne visuomet įgyjamos dėl pasirinkto kirpimo būdo. Kita vertus, jeigu galima jų išvengti – kodėl gi nepasirinkus modernios naujovės? Kirpimas karštomis žirklėmis apsaugos plauką ir netgi padės jam atsigauti. Tad, apsvarstyti šį metodą yra tiesiog būtina.

Pagrindiniai privalumai

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis padės ne tik spręsti išsišakojusių galiukų problemą, tačiau suteiks ir daugiau privalumų. Pirmiausiai, šis sprendimas gali atstatyti Jūsų plaukus po kasdienių procedūrų, tarkime, nuolatinio tiesinimo ar garbanojimo. Taipogi, iškart po kirpyklos pastebėsite, jog plaukai daug mažiau veliasi, atrodo labiau žvilgantys. Specialistai teigia, kad toks kirpimo būdas gali pagelbėti ir slenkantiems plaukams. Be to, Jūsų šukuosena bent kurį laiką bus apsaugota, mat ši procedūra galiukus „užsandarins“. Tad, jų taip stipriai neveiks ir įvairios pašalinės medžiagos, su kuriomis dauguma susiduriame kasdien, tarkime, užterštas oras.

Ką dar reikėtų žinoti?

Įprastai, kirpimas karštomis žirklėmis užtrunka gerokai ilgiau, negu tradicinis pasirinkimas. Be abejo, tai sudėtingesnė procedūra, todėl skubinti meistro tikrai nevertėtų. Dalis žmonių užtrunka apie valandą, kiti – kiek ilgiau, tačiau viskas priklauso nuo Jūsų plaukų ilgio, storio bei bendros būklės. Taipogi, vienas iš šios procedūros minusų yra kiek didesnė kaina. Kita vertus, pastaroji su savimi atsineša tiek daug privalumų, jog palyginus, tai tėra menkas trūkumas. Be to, svarbu atsiminti ir tai, kad pradžioje šį kirpimą gali tekti kartoti kiek dažniau. Praėjus tam tikram laikotarpiui, procedūros bus retinamos, tačiau šiuos aspektus geriausia aptarti su savo kirpėju. Tokio tipo kirpimas gali būti atliekamas tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau, vaikams rekomenduojama pasirinkti tradicinį variantą. Bet kokiu atveju, ši procedūra nėra tokia jau paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl būtinai skirkite papildomo savo laiko tinkamo specialisto paieškai – tai užtikrins, jog kirpimas būtų atliktas nepriekaištingai.

Užs. 240

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: