blank

Kas tie pereinamieji sezonai? Tai ruduo, kuomet iš vasaros, šilto ir malonaus oro pereinama prie vėsesnių orų ir pavasaris, kuomet iš šaltų orų pereinama prie jaukių ir šiltų. Šiems sezonams būdingas drabužis – striukės moterims, kurias rasite internetinėje parduotuvėje https://f8outlet.lt/18-striukes.

Šiuos viršutinius drabužius rastume peržiūrėję kiekvienos moters spintą ir turbūt ne po vieną ir ne dvi. Laisvalaikio leidimui gamtoje, gražesnę norint pasipuošti kažkur leidžiant vakarą mieste ar tiesiog kasdienę skirtą ėjimui į darbą.

blankRuduo ir pavasaris rengiamės taip pat?

Rudens ir pavasario sezonai praktiški tuo, kad jų metu dauguma drabužių esančių spintoje tinka tiek vienam tiek kitam, nes oras išties labai panašus. Žinoma reikėtų nepamiršti, kad ruduo vėsta, o pavasaris šiltėja, tačiau tai tik atvirkštinis rūbų dėvėjimo variantas.

Iš tiesų šiais sezonais labiau skiriasi spalvos. Rudeniop įvertinant orą, aplinką norisi tamsesnių spalvų, nes tokią jau nuotaiką sukelia lietus, tamsėjantys vakarai. Na o pavasarį kaip tik norima pabusti kartu su gamta, todėl renkamasi ryškesnes spalvas, tokias kaip žalia, geltona, rožinė.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis striukę

blankPirmiausia reikėtų įsivertinti ir pagalvoti kur su planuojama įsigyti striuke jūs norėsite eiti. Jei laisvalaikio leidimui, rekomenduojame rinktis praktiškas, patogias striukes. Jei galvojate derinį vakarui pasipuošti, rinkitės tokias, kurios būtų kitokio kirpimo, padekoruotos įvairiais raštais ar kitais aksesuarais. Taip jos iš savęs atrodys puikiai ir nebereikės papildomai galvoti kuo pasipuošti.

Striukių moterims pasirinkimas labai platus, bene svarbiausia į ką reikėtų atkreipti dėmesį, tai iš ko ji pagaminta: poliesterio, poliamido, medvilnės, modakrilo, akrilo, pūko, poliuretano, nailono ar kitų medžiagų. Kai kurios striukės būna šimtaprocentinės, o kai kurios susidedančios iš kelių medžiagų. Pavyzdžiui: viršus 65 % poliesteris, 35 % medvilnė, vidus 100 % poliesteris.

Įvairaus stiliaus striukės leidžia moterims išsiskirti ir išsirinkti labiausiai sau tinkančią. Greičiausiai einant gatve mažai pamatysime moterų vaikštančių su vienodomis striukėmis, atsitiktinumai būna, bet labai retai. Tuo galime tik pasidžiaugti, nes moterims siūlomas asortimentas iš tiesų gausus.

Užs. 1468

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments