blank

Fotelis – akį traukiantis kambario akcentas

Atsižvelkite į jau esamą kambario interjerą, fotelis gali būti puikus baldas jam papildyti. Nebijokite drąsių sprendimų – rinkitės netikėto dizaino, spalvos, tekstūros variantus. Naujasis fotelis gali tapti akį traukiančia kambario „pažiba“ ir sulaukti daug komplimentų iš svečių.

Dviejų lygių pagalvės – ar jau bandėte?

Šiuolaikinės tendencijos skleidžiasi per grakščias, suapvalintas formos, kurios suteikia baldams lengvumo. Kai kurie foteliai turi dviejų lygių pagalves, kurios leidžia reguliuoti sėdėjimo gylį. Todėl jei mėgstate sėdėti tiesiau, mažiau atsilošę, abi pagalves galite pasidėti po nugara, o tiems, kuriems patinka laisvai ir nevaržomai įsitaisyti, siūloma tiesiog nuimti papildomą pagalvę.

Automatinis arba mechaninis poilsio mechanizmas

Jeigu trokštate, kad fotelis suteiktų maksimalų komforto ir patogaus sėdėjimo pojūtį – apsvarstykite variantus su automatiniu arba mechaniniu būdu valdomu poilsio mechanizmu. Tik keliais mygtukų paspaudimais Jūs galėsite nusistatyti savo mėgstamiausią poilsio padėtį!

Kojelės – svarbi baldo dizaino detalė

Rinkdamiesi medines arba metalines savo būsimo fotelio kojeles, jas galite derinti prie namų interjero visumos. Iš siūlomų spalvų paletės kojelių spalvą taip pat galima rinktis atsižvelgiant į tai, kokia spalva dominuoja Jūsų kambaryje arba kokią norite pabrėžti.

Paspaudę ant šios nuorodos https://www.magresbaldai.lt/baldai/foteliai/, rasite platų fotelių pasirinkimą. Gausybė audinių, natūralios odos pavyzdžių, daugiau nei 240 skirtingų apmušalų – Jūs tikrai išsirinksite patogiausią fotelį, kuris harmoningai papuoš Jūsų namus!

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments