Naujos verslo idėjos.
Prie Dirdų

Kaimynus lenkiame

Kaip komentavo VšĮ „Versli Lietuva“, teikiančios aktualią informaciją verslo klausimais, atstovė Rokiškio regione Ina Smalinskienė, pastaraisiais metais Panevėžio apskrityje mažų ir vidutinių įmonių skaičius augo lėčiau nei Lietuvoje. 2009 m. apskrityje tokių įmonių buvo 6,7 proc., 2016 m. – tik 5,6 proc. Labiausiai šis skaičius išaugo Panevėžio rajone – 21 proc., Rokiškyje – tik 1 proc., o kituose apskrities rajonuose mažų ir vidutinių įmonių mažėjo.

Šių metų pradžioje Rokiškio rajone veikė 608, Pasvalio – 412, Kupiškio – 326, Biržų – 463 mažos ir vidutinės įmonės. Taigi, kaimynus gerokai lenkiame ir galime didžiuotis, kad esame labiau verslūs.

„Tarp mažų ir vidutinių Rokiškio rajono įmonių vyrauja didmeninė ir mažmeninė prekyba, yra nemažai teikiančiųjų grožio, autoserviso, maitinimo paslaugas. Vis dėlto pastaruoju metu atsiranda ir vienas kitas išskirtinis verslas. Pavyzdžiui, individuali veikla vystyti levandų verslą, verslo liudijimas išduotas lieti dekoratyvines žvakes, steigti vairavimo mokyklą, bet – tai tik pavieniai atvejai“, – sakė I. Smalinskienė.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Rašyti komentarą

Komentarų nėra

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie