AB „Rokiškio sūris“ parodoje „AgroBalt 2016“ pristatė naują gaminį – pelėsinį sūrį „Baltic Blue“. Nuotraukoje – rinkodaros asistentė Akvilė Macijauskaitė. L. Malinauskienės nuotr.
AB „Rokiškio sūris“ parodoje „AgroBalt 2016“ pristatė naują gaminį – pelėsinį sūrį „Baltic Blue“. Nuotraukoje – rinkodaros asistentė Akvilė Macijauskaitė. L. Malinauskienės nuotr.

 

Ketvirtadienį Kaune startavo žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2016″ bei tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…2016″. Iš jų rokiškėnai grįš ne tuščiomis: UAB „Ivabaltė” parsiveš parodos „Ką pasėsi…2016″ medalį už Lietuvos rinkai pristatytą ratinį traktorių „Fendt 1000 Vario”, UAB „Daivida” – parodos „AgroBalt 2016″ medalį už naują gaminį – virtas kepamąsias dešreles „La Ardente”, o KB „SV Obeliai” – „AgroBalt 2016″ diplomą už rafinuotą rapsų aliejų „Tyras originalusis”.

 

Medalis – už ratinį traktorių „Fendt 1000 Vario”

Tris dienas vyko parodos „AgroBalt 2016″ ir „Ką pasėsi…2016″. Jose savo produkciją pristatė ir nemažas būrys Rokiškio verslininkų.

Dar parodos išvakarėse švęsti pradėjo UAB „Ivabaltė” kolektyvas: už parodoje „Ką pasėsi…2016″ pristatytą ratinį traktorių „Fendt 1000 Vario” bendrovei atiteko vienas iš 10 medalių, įteikiamų pristačiusiesiems išskirtiniausią parodos eksponatą.

„Medalis – ne pirmas ir tikrai ne paskutinis, bet, savaime suprantama, toks įvertinimas bendrovei labai malonus, raginantis siekti dar geresnių rezultatų”, – „Gimtajam…” sakė UAB „Ivabaltė” marketingo vadybininkas Gvidas Pavalkis. Pašnekovo teigimu, parodoje Lietuvos rinkai pristatytas ir medaliu įvertintas ratinis traktorius – absoliučiai galingiausias savo klasėje – 380 kW arba 517 AG. „Jo komplektacija – įspūdinga: aprūpintas moderniausia navigacijos, valdymo ir kitomis priemonėmis”, – teigė G. Pavalkis. Pasak jo, UAB „Ivabaltės” pristatoma technika parodoje eksponuojama 800 kv. m teritorijoje. Be minėto ratinio traktoriaus, ekspozicijoje parodos lankytojams pristatomas naujos kartos vikšrinis traktorius armuotos gumos vikšrais „Challenger MT800″, belgų firmos „Joskin” priekabos ir puspriekabės bei mėšlo kratytuvai.

 

Aukso medaliu įvertintas „Rokiškio mėsinės” naujasis gaminys

Ne tuščiomis į Rokiškį grįš ir parodoje „AgroBalt 2016″ dalyvaujantis UAB „Daivida” kolektyvas. Ketvirtadienio vakarą iškilmingos ceremonijos metu bendrovės generaliniam direktoriui Vidmantui Kanopai aukso medalis įteiktas už parodoje pristatytą „Rokiškio mėsinės” naujieną – virtas kepamąsias dešreles „La Ardente” su čili pipirais.

„Džiaugiamės. Mūsų stendas parodoje buvo labai paklausus. Sulaukėme daug vietinių ir užsienio lankytojų dėmesio”, – sakė UAB „Daivida” generalinis direktorius V. Kanopa. Pasak jo, parodoje bendrovė eksponavo tik įvairius medalius pelniusius savo gaminius, o degustacijai pateikė naują gaminių liniją – keturių skonių virtas kepamąsias dešreles. Bendrovės pardavimų ir marketingo vadovas Justas Kaupas jau anksčiau „Gimtajam…” yra pasakojęs, kad naujasis gaminys turėtų nudžiuginti ir namų šeimininkes, ir nekantriai laukiančiuosius kepsninių sezono, mat itališkame marinate vakuumuotos dešrelės tinka kepti kepsninėje, keptuvėje ir orkaitėje.

Minėtoje parodoje dėl geriausio gaminio titulo UAB „Daivida” varžėsi nebe pirmą sykį – 2014-isiais „AgroBalt” medaliu buvo įvertintas firminis bendrovės gaminys – šaltai rūkytas skilandis.

 

Diplomu įvertintas Obeliuose gaminamas rapsų aliejus „Tyras originalusis”

Dėl geriausio parodos „AgroBalt” eksponato varžėsi ir du KB „SV Obeliai” gaminiai: rafinuotas rapsų aliejus „Tyras originalusis” ir „Rokiškio aliejus originalusis rapsų”. Parodos diplomu įvertintas „Tyras originalusis”.

 

Parodose pristatyti mūsų šakočiai, sūriai ir žemės ūkio technika

Savo produkciją „AgroBalt” parodos lankytojams pristatė ir AB „Rokiškio sūris”.

„Pagrindinė mūsų stendo „žinutė” – dvejus metus brandintas kietasis sūris Rokiškio „Grand” ir naujasis bendrovės gaminys – pelėsinis sūris „Baltic Blue”. Parodos lankytojai – pirmieji ragavę naująjį gaminį, nes prekybos centrų lentynas jis turėtų pasiekti tik šiomis dienomis”, – „Gimtajam…” sakė UAB „Rokiškio pienas” projektų vadovė Lina Malinauskienė.

Tuo tarpu verslininkė iš Juodupės Laimutė Sadauskienė parodos lankytojams demonstravo, kaip kepami tautinio paveldo sertifikatu įvertinti josios šakočiai. „Į parodą atvykome trise. Kol kas sunku pasakyti, kaip eisis, bet norinčiųjų paragauti keksiukų, sausainių, šakočio ar tautinio paveldo sertifikatą turinčių mūsų baravykų – nestinga”, – pirmąją parodos dieną sakė verslininkė L. Sadauskienė.

Savo stendą parodoje „Ką pasėsi…2016″ turėjo ir Rokiškio mašinų gamykla. Parodos lankytojai turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti Rokiškyje gaminamus grėblius-vartytuvus, žoliapjoves ir kt. žemės ūkio techniką.

 

Agnė MACKUVIENĖ

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments