blank

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kiekviena transporto priemonė turi būti apdrausta privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Be jo, joks automobilis negali riedėti miestų gatvėmis ar kaimų keliukais. Tokią transporto priemonę sustabdę policininkai išrašo piniginę baudą automobilio vairuotojui ir savininkui. Toliau straipsnyje aptarsime papildomas draudimo sąlygas ir jų teikiamą naudą.

Išplėstinė pagalba kelyje

Svarbu paminėti, kad kiekvienos bendrovės automobilių draudimas internetu yra skirtingas. Tad renkantis paslaugų pasiūlymą, būtina įsiskaityti į sutarties sąlygas. Įprastai į draudimą yra įtraukiama konsultacija telefonu, o už papildomą kainą galima pasirinkti ir automobilio transportavimą į dirbtuves, saugojimo aikštelę ar kitą vairuotojo nurodytą vietą.

Už papildomą mokestį galima įsigyti išplėstinę pagalbą, kurią sudaro platesnis spektras paslaugų. Šias dažniausiai sudaro:

  • variklio užvedimas;
  • rato pakeitimas;
  • degalų pristatymas;
  • automobilio saugojimas;
  • vairuotojo ir keleivių parvežimas.

Įsigijus papildomą pagalbą kelyje, vairuojant galima jaustis saugiau. Be visų šių paminėtų paslaugų, draudikai papildomai gali pasiūlyti įsitraukti avarinį užsitrenkusių durelių atrakinimą ir automobilio saugojimą.  Žinoma, išlaidos už degalus ar remonto metu panaudotas medžiagas turi būti apmokėtos vairuotojo.

Susidūrimo su laukiniu gyvūnu draudimas

Taip pat galima įsigyti papildomą draudimą, kompensuojantį išlaidas susidūrus su laukiniu gyvūnu. Dažniausiai kompensuojamos šios išlaidos:

  • transporto priemonės remonto;
  • automobilio vienkartinio transportavimo iš įvykio vietos;
  • automobilio saugojimo.

Žinoma, priklausomai nuo draudimo bendrovės, skirsis ir kompensuojamų išlaidų sumos. Tad rinkdamiesi palankiausias draudimo sąlygas, įvertinkite, kokio dydžio sumos yra kompensuojamos. Be to, ši sutartis įprastai galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Kasko draudimas

Norint platesnių draudimo sąlygų, galima įsigyti ir savanorišką kasko draudimą. Pasirinkus šį draudimą, transporto priemonė apdraudžiama nuo žalų, patirtų eismo įvykio metu, vagystės, vandalizmo ir stichinių nelaimių. Be to, eismo įvykio išlaidos kompensuojamos ir tuo atveju, jeigu kaltininkas yra vairuotojas.

Taigi, tai pagrindinės papildomos transporto priemonės draudimo galimybės. Pasirinkę platesnį paslaugų pasiūlymą, kelyje jausitės saugesni. Žinoma, draudimo kaina ir sąlygos skirsis, priklausomai nuo vairuotojo amžiaus, vairavimo stažo bei draudimo bendrovės teikiamų pasiūlymų.

Užs. 416

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: