blank

Šiltuoju metų laiku, kai saulė vis dažniau palepina mūsų odą – labai svarbu pasirinkti tinkamas apsaugos priemones, kurios leis ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis. Atrodo, kad visi puikiai žino, jog papildoma odos priežiūra šiltuoju metų laiku yra būtina, tačiau net ir tokiu atveju – nededa užtektinai pastangų jos puoselėjimui. 

Apsauga nuo saulės – būtina 

Lietuvaitės linkusios vasaros metu gaudyti kiekvieną saulės spindulį, kad kuo labiau įdegtų. Tai nebūtinai yra blogai, tačiau svarbiausia pasirinkti tinkamas apsaugos priemones, kurios atitinka odos tipą. 

Kuo oda yra jautresnė ir baltesnė – tuo didesnė apsauga jai yra reikalinga. Platų skirtingų priemonių pasirinkimą rasite: https://garbane.lt/344_st-tropez.

Būtinai palyginkite kuo daugiau variantų ir rinkitės labiausiai tinkamą apsaugą. Galima pirkti tokias, kurios apsaugo, tačiau papildomai padeda įdegti, užtikrina, kad įdegis bus tolygus. Arba dar geriau – rinktis tokias, kurios pilnai apsaugo. 

Apsaugos nuo saulės turi būti naudojamos ne tik tada, kai esate paplūdimyje, tačiau visada, kai dienos kaitrios ir esate saulėje. 

Drėkinimas – elastingumui

Vasaros metu taip pat svarbu išvengti odos nusausėjimų. Jie ne tik vizualiai ne kaip atrodo, tačiau taip pat ir kelia niežulį. Drėkinimui siūlome rinktis natūralias priemones, kurios yra papildytos gamtoje randamais ingredientais. Tokia produkcija yra Keune, kuri džiugina ekologija bei draugiškumu net ir jautriai odai.

Drėkinimui taip pat galima naudoti natūralius aliejus, kurie skirti maisto gamybai. Tai yra kokosų, alyvuogių, linų… Tačiau pasitepus – jokiu būdu negalima eiti ant tiesioginių saulės spindulių, kadangi taip oda bus sualergizuota.

Venkite saulės kaitros 

Suprantama, kad vasara yra tas laikas, kai norisi džiaugtis nuostabiai rudu įdegiu, tačiau mūsų oda nėra prie to pratusi, tad geriausia mėgautis šiluma – pavėsyje. Tokiu atveju išvengsite ne tik sausumo, nudegimų, tačiau taip pat ir kitų saulės sukeliamų ligų bei problemų, kurių gydymas vėliau gali būti brangus bei sudėtingas.

Vasara – jau beveik čia. O Jūs ar jau pasirūpinote apsaugos priemonėmis?

Užs. 502

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments