blank
Nuotrauka: Samantha Borges, Unsplash.com

Kas iš tiesų yra nuotolinis sinchroninis vertimas?

Tradicinio sinchroninio vertimo metu vertėjai paprastai fiziškai būna renginio vietoje. Organizatoriai turi pasirengti sinchroniniam vertimui ir pasirūpinti reikiama infrastruktūra (garsui nepralaidžios kabinos) bei aparatūra (valdymo blokas, vertėjo konsolė ir įvairūs priedai, pavyzdžiui, įkrovimo įrenginys). Savo ruožtu, nuotolinio sinchroninio vertimo metu šis procesas vyksta nuotoliniu būdu, todėl nereikia jaudintis dėl techninių dalykų, brangios įrangos nuomos ir vertėjų kabinų. Visa, ko Jums reikia, yra interneto ryšys, įrenginys, kuris yra suderintas su nuotolinio sinchroninio vertimo platforma, ir, žinoma, pats renginys.

„New normal“ – renginių nuotoliniai formatai

Pandemija paveikė daugybę mūsų gyvenimo sričių, įskaitant įvairaus pobūdžio renginius. Šiuo metu labiau nei bet kada populiarūs tapo nuotoliniai ir hibridinio formato renginiai. Vertimų biuras Linearis Translations užtikrina sinchroninio vertimo paslaugas šių formatų renginiams, siūlydamas renginių organizatoriams ypač patogų ir renginį atitinkantį vertimo būdą – nuotolinį sinchroninį vertimą. Be to, Linearis Translations siūloma paslauga yra suderinama su populiariausiomis interneto platformomis, pavyzdžiui, „Zoom“, bei leidžia renginį transliuoti įvairiose platformose, pavyzdžiui, įmonės interneto svetainėje arba socialiniuose tinkluose.

blank
Nuotrauka: Sigmund, Unsplash.com

Nuotolinio sinchroninio vertimo privalumai

Vienas iš nuotolinių renginių privalumų yra tas, kad renginio dalyviai gal būti bet kuriame pasaulio kampelyje, kur yra interneto ryšys. Tas pats pasakytina ir apie vertėjus – sinchroninio vertimo paslaugą jie gali teikti nuotoliniu būdu! Nuotoliniai renginiai leidžia sutaupyti lėšų, nes nereikia rūpintis visa renginiui reikalinga technika renginio vietoje. Pasirinkus nuotolinio sinchroninio vertimo paslaugą, Linearis Translations užtikrina visą vertėjams būtiną įrangą – ausines, mikrofoną, kompiuterį – ir stabilų interneto ryšį.

Paprastesnis renginių organizavimas

Nuotolinis sinchroninis vertimas leidžia organizuoti nepriekaištingus, saugius ir lengvai prieinamus keliakalbius renginius bet kurioje erdvėje – tiek nuotoliniu būdu, tiek tiesiogiai.

Vertimą galima pritaikyti pagal renginio pobūdį ir poreikius, o patyrę Linearis Translations ekspertai gali pasiūlyti geriausią sprendimą būtent Jūsų renginiui! Be to, pasirinkus nuotolinio sinchroninio vertimo paslaugą, renginio organizatoriams yra prieinama tiesioginės transliacijos statistika, parama renginio metu, renginio įrašas ir dar daug visko, kas pagerina platformos vartotojų patirtį.

Galima įvairovė

Gebėjimas pritraukti įvairiapusišką auditoriją į skaitmeninę erdvę ar hibridinio formato renginius šiandien yra labai svarbus. Nuotolinis sinchroninis vertimas ne tik suteikia galimybę renginyje dalyvauti žmonėms iš viso pasaulio, bet ir siūlo įvairius įsitraukimo sprendimus – apklausas, testus, pranešėjų diskusijas bei klausimų ir atsakymų sesijas!

Masto plėtimo galimybės

Šiandien vienas iš dažniausiai aptariamų kertinių verslo akmenų yra masto keitimas (angl. scalability). Tai taikoma ir renginių organizavimui. Kaip žinia, į tiesioginį renginį galima sukviesti tik tiek dalyvių, kiek renginio vieta gali priimti. O kai internetinių renginių mastas pakeičiamas – juose gali dalyvauti kone neribotas dalyvių ir klausytojų skaičius. Naudodamiesi Linearis Translations siūloma nuotolinio sinchroninio vertimo platforma, tūkstančiai žmonių internetu tiesiogiai gali mėgautis pasirinktais renginiais jiems suprantama kalba. Dalyviams reikia tik įrenginio nuotolinio sinchroninio vertimo programai paleisti ir stabilaus interneto ryšio.

Nuotolinis sinchroninis vertimas yra puikus pasirinkimas organizuojant tiek tiesioginius, tiek netiesioginius renginius – diskusijas, konferencijas, įvairaus pobūdžio sambūrius ir susirinkimus, kur reikia garsinio vertimo. Pasirinkę šį sprendimą, Jūs ne tik pasieksite platesnę publiką, bet ir paversite renginį daug efektyvesniu ir produktyvesniu. Susisiekite su Linearis Translations ir gaukite geriausią vertimo pasiūlymą savo nuotoliniam, hibridinio formato ar tiesioginiam renginiui!

Užs. 997

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments