Vilniuje vienas labiausiai pamėgtų nuomos punktų yra Turbonuoma.lt. Tiesa, nors vilniečiai bei miesto svečiai džiaugiasi, kad šiame nuomos punkte gaunamos ypač kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą, tačiau pasiūla sostinėje yra didesnė. Nurodysime kelis kriterijus, kurie sukonkretins paieškas.

Žinoma, pradėkime nuo to, kad pasirenkant nuomos punktą būtinai reikia bendradarbiauti su tuo, kuris paslaugas teikia legaliai. Kitu atveju lieka tikimybė, kad liksite apgautas ir niekas už tai neatsakys. Spaudoje vis dažniau girdisi atvejai, kai bandydami sutaupyti tiek lietuviai, tiek užsieniečiai nuomojasi auto iš neaiškių punktų. To rezultatas – negauta auto ir tuo pačiu prarastas sumokėtas užstatas.

Jeigu paslaugos teikiamos legaliai – dažniausiai užtikrinamos ir nemokamos konsultacijos. Ne tik dėl smulkmenų susijusių su sutarties sudarymu, tačiau ir su pačia transporto priemone. Vadybininkai pastebi, kad į juos labai dažnai kreipiasi žmonės, kurie mažai nusimano apie mašinas, tačiau nori geriausios kokybės modelio, kuris atitiktų ekonomiškumo, greičio, komforto kriterijus. Tuomet vadybininkai teikia nemokamas konsultacijas, kurių metu padeda pasirinkti tokią transporto priemonę, kuri geriausiai atitinka kliento poreikius.

Ir išties pastebima, kad vis daugiau žmonių prašo transporto priemonės su automatine pavarų dėže, taip pat kai kurie tiksliai žino – kokios markės nori ir nesutinka nuomotis kitos net ir tokiu atveju, jeigu ji yra pigesnė. Turbonuoma.lt specialistai teigia, kad lietuviai dažnai žino ko nori, tik jiems šiek tiek reikia padėti tinkamai pasirinkti kryptį, galbūt patarti, kuris variantas geriausiai atitinka jų poreikius. “Stengiamės, kad mūsų klientai liktų patenkinti paslaugomis”, – patirtimi dalijasi Turbonuoma.lt vadybininkas.

Žinoma, reikia nepamiršti, kad visi nuomos punktai save pristatys kaip gebantys pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas, nors praktika, su kuria susiduria nuomotojai, dažnai būna ne tokia. Štai todėl patogus pasirinkimas ieškoti konkretaus punkto – skaityti atsiliepimus. Ne visi pilnai atitinka realybę, tačiau jeigu apie konkrečią vietą labai daug teigiamų arba labai daug neigiamų komentarų, tikėtina, kad jie yra realūs.

Bene pats svarbiausias dalykas renkantis Jums labiausiai tinkamą nuomos punktą yra nepamiršti susipažinti su sąlygomis. Kadangi jos dažniausiai pateikiamos internetiniuose puslapiuose – galite ramiai perskaityti jas, įvertinti ir tuo pačiu jeigu kils klausimų – gauti atsakymus į juos. Svarbiausia yra apgalvoti net ir pačias mažiausias žvaigždutes sutarties gale, kadangi jos gali nulemti Jūsų pasirinkimą naudotis viena arba kita paslauga, galiausiai, užsisakyti papildomas nuomos punktuose siūlomas paslaugas, jeigu tik jos reikalingos ir atitinka poreikius.

Užs. 1255

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie