A.Blažio nuomone
A.Blažio nuomone

Daugelį metų rajono savivaldybės merai antradieniais dvi valandas skirdavo bendrauti su rajono gyventojais. Pastarųjų patogumui „priimamasis“ panaikintas: nuo šiol gyventojai bet kada gali  kreiptis į rajono vadovą.

 

Durys atviros
Rajonui pradėjęs vadovauti meras Vidmantas Kanopa nusprendė gyventojus priimti jiems patogiu laiku ir atsisakė įprastų priėmimo valandų. „Ir man patogiau: nereikia sėdėti kabinete ir laukti, kada ateis koks žmogus. Ir lankytojams geriau: jie gali ateiti tada, kai tik jiems tinka. Mero kabineto durys visiems ir visada atviros“, – tvirtino rajono vadovas. Jam norisi atviro ir betarpiško bendravimo su rajono gyventojais, iš anksto nė nesuderinus susitikimo laiko.

Anot rajono vadovo, jei savivaldybėje jo nėra, interesantas nukreipiamas pas mero pavaduotoją, kurį nors patarėją ar skyriaus vadovus. „Pastebėjau, jog dalis žmonių  savo problemas pageidauja išsakyti tik merui. Jis nenori bendrauti su specialistais. Tačiau tokių nėra daug, todėl priimamojo valandų panaikinimas tikrai nepablogins gyventojų aptarnavimo“, – sakė p. Kanopa.

Daugiau ketvirtadienio “Gimtajame…”

Dalia ZIBOLIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: