Pexels.com nuotr.

Patalynė

Pagalvių, antklodžių apvalkalai bei paklodės turi būti ne tik tinkamo dydžio, bet ir derėti prie jūsų miegamojo bei jūsų pačių auros. Tam, kad jūsų patalynė būtų nepriekaištinga, reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

Antklodė

Naktį su partneriu dalintis per siaura antklode yra tikra kančia – tokia pati kančia, kaip ir naktis su gerokai per didele antklode. Todėl renkantis antklodę pasirūpinkite, kad jos ilgis būtų bent jau jūsų ūgio, o pločio užtektų vienam arba dviem žmonėms (pagal miegančiųjų kiekį).

Antklodės svoris yra ganėtinai svarbus. Pavyzdžiui, vieniems patinka sunkios antklodės, kuriomis visada apklodavo močiutė, o dar kiti renkasi plonas, lengvas, vasarines antklodes. Taip pat galima rinktis iš dviejų rūšių medžiagų – natūrali ir sintetinė.

Pexels.com nuotr.

Pagalvė

Pagalvė yra skirta tam, kad galva būtų patogioje pozicijoje ir išvengtumėte kaklo, pečių, nugaros skausmų. Mėgstantiems miegoti ant nugaros reikėtų rinktis vidutinio kietumo pagalvę, jeigu mėgstate miegoti ant šono, tada būtina turėti kiek aukštesnę ir kietesnę pagalvę. Dar rečiau miegama ant pilvo – tokiu atveju reikia minkštos ir žemos pagalvės, kadangi tada galvos kilstelėti nereikia.

Užvalkalai

Užvalkalai čiužiniams, pagalvei ir antklodei padeda tarnauti ilgiau, kadangi jie apsaugo nuo susidėvėjimo. Negana to, tai suteikia atsparumą dulkių erkutėms ir įvairioms bakterijoms. Kaip ir paklodės, apvalkalai taip pat gaminami iš natūralių arba sintetinių medžiagų – rinkitės tokią, kuri jums būtų patraukliausia ir maloniausiai „liptų prie kūno“.

Patalynė – indėlis į kokybišką miegą

Patalynės gali būti įvairių rūšių ne veltui – kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius, todėl ir patalynės dalys gali būti tokios įvairios. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir sužinoti, kokia patalynė ir namų tekstilė labiausiai tinka jums.

Užs. 254

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie