blank

Rinkitės atsargiai. Perkant šaliką galioja taisyklė – patikrinti medžiagos kokybę ir minkštumą. Palepinkite savo jausmus prabangia skarele; apsipirkdami ieškokite audinių, kuriuos liesti būtų galima švelniai apvilkti, kuriuos būtų galima lengvai uždengti ir kurių audinys tekėtų arba gerai kristų. Tokie audiniai kaip šilkas, šifonas, kašmyras, minkštas trikotažas yra nuostabūs variantai, kurie tikrai malonūs liesti ir, žinoma,  malonūs akiai. Kadangi šią žiemą populiarūs stambūs ir stori mezginiai, rinkitės minkštus ir jaukius šalikus, kuriais apsiaustumėte kaklą.

Prieš pirkdami šaliką, nepamirškite patikrinti abiejų pusių. Nors spaudinys priekinėje pusėje gali būti jaudinantis ir malonus akiai, kita pusė gali būti ne tokia patraukli. Atminkite, kad dėvint bus matomos abi šaliko pusės, todėl visada patikrinkite, kas yra kitoje pusėje. Nebrangūs šalikai po plovimo taip pat linkę kraujuoti, dėmėdami šoną apačioje, todėl būkite atsargūs ir patikrinkite spaudą ir ypač naudojamus dažus, kad išvengtumėte dėmių, kurios nusiskuto bendrą žavesį. Geriausia, kai abi pusės gražios ir vienodai patrauklios. Šalikai rodomi taip, kaip jie būtų dėvimi, parodydami abi puses ir bet kokias kontrastingas spalvas ar raštus. Prieš pirkdami atidžiai peržiūrėkite visus vaizdus, ​​​​kad gerai atrodytumėte. Mes taip pat turime šalikų priežiūros instrukcijas, kad galėtumėte gražiai atrodyti ilgus metus.

Šį sezoną apsigaubkite su ilgais ir aptakiais šalikais, kurie puikiai pridengia figūrą. Pasinaudokite ilgais šalikais ir užmaskuokite trumpą juosmenį ir kaklą, o įnoringesnės moterys gali naudoti ilgus šalikus, kad savo nuostabią figūrą pailgintų ir subalansuotų. Šalikai gali būti apvynioti aplink kaklą arba dėvimi laisvoje kilpoje, o galai gali kaboti iš abiejų pusių. Ilgi šalikai sukuria nuostabius ir prašmatnius įspūdžius, glostančius kasdieninio silueto papildymus. Šiai dienai šalikus galime pirkti net ir neišėjus iš namų.

Užs. 750

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments