Rokiškyje duris lankytojams atvėrė nauja užkandinė „Bon Appetit“. Tiesa, norinčius paragauti užkandinės tiekiamo maisto buvo planuota pakviesti dar kovo mėnesį, tačiau dėl pasaulį užklupusios pandemijos, veikla turėjo būti sustabdyta. Vis dėlto, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – pasibaigus karantinui, užkandinės šeimininkai laukia klientų su papildytu meniu ir dar didesniu pasirinkimu. Taigi kiekvienas atras savo skoniui tinkamą patiekalą.

Užsukusieji į užkandinę „Bon Appetit“ gali paragauti įvairaus, vietoje gaminamo maisto – naminių čeburekų su kiaulienos faršu bei sūriu, „Hesburger“ mėsainių su sūriu, dešrainių su daržovėmis, kebabų su mėsa arba su faršu, roletų su skirtingais įdarais, visų taip mėgstamų bulvyčių „Fri“, svogūnų žiedų, gruzdintų koldūnų ar naminių kibinų su kiaulienos faršu. Užkandinėje tiekiami ir karštomis vasaros dienomis nepamainomais tapę šaltibarščiai. Ištroškę galės atsigaivinti siūlomais gaiviaisiais gėrimais ar pasimėgauti puodeliu kavos.

Maistą galima užsisakyti į namus arba juo pasimėgauti vietoje. Greito maisto užkandinę rasite adresu P. Širvio g. 19, Rokiškis. Informacija teikiama ir maisto užsakymai priimami tel. nr. 8-626 51628. Užkandinės darbo laikas – 11–22 val.

Užs. P-296

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie