Korėjietiškos kosmetikos ir odos priežiūros taisyklės

Korėjos moterys mano, kad svarbu rūpintis oda pagal jos tipą ir nenaudoti visko iš eilės. Jos prausimuisi nenaudos muilo ar alkoholio turinčių produktų. Įvaldžiusios Korėjos moterų metodus, neišsiversite su vienu geliu, toniku ir drėkinamuoju kremu, kaip įpratusios dauguma lietuvių moterų. Taip, teks skirti šiek tiek laiko – ir ne retkarčiais, o kasdien. Tačiau jūsų oda bus dėkinga – ji taps švaresnė, gaivesnė ir jaunesnė.

  1. Sraigių gleivės

Sraigių gleivės yra populiariausia korėjietiškų kremų sudedamoji dalis. Skamba šiurpiai, bet veikia. Į korėjietiškus veido odos priežiūros veiksmus neabejotinai įeina sudėtingo glikoproteino baltymo ir vandens mišinio – sraigių gleivių. Šių mielų moliuskų gleivių savybės atrastos ne taip seniai – pirmieji tyrimai atlikti 1960-aisiais. Paaiškėjo, kad šis ingredientas pasižymi sustiprintomis gydomosiomis savybėmis, tačiau svarbiausia, kad jame yra kolageno ir elastino. Būtent to mums ir reikia.

  1. Odos valymas ir drėkinimas

Korėjietė moteris vakare gali užtrukti apie 15 minučių, kad nuvalytų makiažą nuo odos, ir tai visiškai normalu. Vis labiau Lietuvoje populiarėja Cerave firmos prausikliai, kurie pasižymi itin gera sudėtimi ir švelnia tekstūra ir būtent Korėjoje išrasti hidrofiliniai aliejai, kurie tapo neatsiejami odos priežiūros sistemos dalimi. Tai produktai, kurie gali pašalinti bet kokią, net ir labiausiai įsisenėjusią kosmetiką, iš porų ištraukdami visus nešvarumus. Jie nepalieka plėvelės ir puikiai tinka veido masažui.

Serumai, esencijos ir kremai yra dar vienas “šventas” korėjietiškos daugiapakopės veido odos priežiūros produktas. Jų pagrindą sudaro dumbliai, jūros kolagenai, sraigių gleivė, ožkos pienas ir kiti natūralūs ingredientai. Korėjietės serumą ir kremą naudoja kasdien, kartais net derindamos abu produktus. Algoritmas toks: esencija, serumas, aliejus, drėkinamasis kremas.

  1. Apsauga nuo saulės

Lietuvės mėgsta įdegti ir visais įmanomais būdais deginasi saulėje, pamiršdamos apie SPF. Korėjietiška veido odos priežiūros sistema reikalauja vengti saulės spindulių. Korėjietės tikrai nemėgsta įdegio, nes puoselėja porcelianinio baltumo odą. Be to, ryšys tarp UV spindulių, epidermio dehidratacijos ir raukšlių atsiradimo yra seniai žinomas faktas. Korėjietės bijo raukšlių, todėl SPF apsauga yra kiekviename korėjietiškame kreme.

Užs. 852

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: